Кращі девайси поза часом: iPad mini і його особливості

«Яблучна» техніка давно набула величезної популярності на світовому ринку. Незважаючи на високу вартість, девайси цього виробника розкуповуються користувачами досить швидко. Деякі продукти, пропоновані маркою Apple, випущені кілька років тому, впевнено займають лідируючі позиції і сьогодні. До числа таких належить і iPad mini Retina, розроблений ще в 2013 році.

Незаперечні переваги iPad mini Retina

За словами експертів, зазначений девайс має масу позитивних характеристик, які допомагають йому тривалий час залишатися на піку популярності. До числа таких можна віднести наступні моменти:

  • привабливий дизайн і ергономічне розміщення функціональних елементів;
  • високий рівень продуктивних можливостей;
  • гарна якість зображень;
  • значний набір опцій.

Менеджери стверджують, що придбання популярного «яблучного» лептопа є вигідним рішенням для тих споживачів, які не прагнуть заволодіти модними новинками, а цінують перш за все зручність, практичність і якість техніки.

Планшет iPad mini

Основний набір характеристик iPad mini Retina

Пристрій має досить тонкий корпус типу unibody і невелику вагу. Розмір екрану тут досягає 7,9 дюймів. Відмінним є і дозвіл. Його показники – 2048х1536 пікселів. Апарат припаде до смаку любителям ігор завдяки деталізованому графічного контенту. Непоганими характеристиками володіє батарея. Її ємність становить 23,8 Вт / год. Тривалість активної роботи тут може досягати 10-ти годин.

Девайс обладнаний процесором А7. Останній гарантує оперативний відгук і досить високу швидкість функціонування. Важливим моментом є наявність основної вбудованої камери в 5 мегапікселів і веб-камери в 1,2 Мп. Варто відзначити, що в асортименті iPad mini позиціонуються в декількох варіаціях. Агрегати відрізняються кольором корпусу і об'ємом пам'яті. Це девайси на 16, 32, 128 Гб. Сьогодні ці продукти мають доступну вартість. Придбати їх можна не виходячи з будинки завдяки розвиненої логістичної системи.

iPad mini

Планшетний ПК iPad mini – зручний сучасний гаджет для ігор і роботи, перегляду відео та спілкування онлайн. Він стане незамінним помічником в дорозі, забезпечивши комфортне, надійне і тривале функціонування.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар