Чому планшет iPad mini повинен випускатися виробником ще кілька років?

Планшет iPad mini шанують багато людей, а самі розробники стверджують, що це цілком нормально, адже товар вийшов відмінним. Хоча такі пристрої втрачають з кожним роком свою популярність, але американська продукція все ж вважається самою універсальною.

Навіщо ж був розроблений і випущений даний апарат?

Керівництво фірми було проти маленьких планшетів, але китайські підприємства випустили величезну кількість таких електронних механізмів. Слабкі прилади з'явилися в лінійці Google і Samsung. «Яблучники» не витримали і випустили свій аналог за триста двадцять дев'ять доларів.

Планшет iPad mini

На цьому продукті заробіток у американців був невеликий, вони зосередили свої зусилля на 9.7-дюймових iPad. Але не слід забувати, що більший прилад не може витіснити меншу модель, так як вони знаходяться в різних вагових категоріях по функціональності і вартості. А тепер доведемо, що «менший брат» крутий і має право на існування не один рік.

Переваги пристрою очевидні

Читати з екрану iPad mini лежачи на дивані набагато зручніше, ніж зі звичайного планшета. Мобільний пристрій з 9.7-дюймовим екраном можна не втримати в руках, і воно впаде на підлогу. Маленького помічника можна покласти в кишеню верхнього одягу, хоча він трохи і визирає, але все ж влазить і його можна там носити. Можливо, надійдуть заперечення, що така «корисність» є сумнівною. Але якщо не хочеться брати з собою спеціальну сумку, то зручність міні-моделі в наявності, з класикою такі маніпуляції не пройшли б.

На iPad Air багато користувачів грають в сподобалися ігри та їх все влаштовує. Просто вони не пробували це робити на меншій моделі, а шкода. У девайсе набагато комфортніше розважатися на спеціальних сайтах, тому що набагато легше дотягуватися пальцями до центру екрану. Міні-смартфон тримає набагато впевненіше рівновагу, ніж велика модель, він упакований в Smart Cover. Більш габаритний апарат не може похвалитися такими перевагами.

У mini діагональ дисплея менше, але дозвіл таке ж. На основної моделі пікселі кидаються іноді в очі. Висновок напрошується один – цей планшет подобається численним шанувальникам.

Невеликий апарат має невелику вагу, легкий інтерфейс і тонкий корпус. Він прекрасно працює з потужними іграми, музика звучить в ньому чисто і голосно. Стає ясно, що планшет iPad mini повністю виправдав надії покупців. І це не реклама, інформація заснована на враженнях від покупки користувачів даного гаджета.

На сайті можна дізнатися останні новини про цей пристрій, а ще тут є рубрики, присвячені інтернету, зв'язку, безпеки та багато чому іншому, що пов'язано з сучасними технологіями.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар