Програма для моніторингу за комп'ютером

Існує досить велика різноманітність засобів, що дозволяють контролювати всі процеси в компанії. Деякі з них підходять як додаткові інструменти, деякі – абсолютно втратили свою практичність в сьогоднішньому світі. Але, існує    один універсальний і дієвий спосіб, що дозволяє проводити моніторинг не лише ефективно, але стежити за всім, навіть якщо процеси відбуваються за комп'ютерами.

Програма для моніторингу за комп'ютером – чому вона ефективна?

Така програма встановлюється прямо на комп'ютери. Таким чином, вся інформація, що необхідна для ефективного моніторингу, надається з першоджерел. Якщо дані вже отримані – внести правки неможливо, а це гарантує їх точність і достовірність.

Під час своєї роботи співробітник просто виконує дії, а програма у фоновому режимі збирає інформацію, аналізує її і переміщує в звіт. Саме цей звіт відправляється керівнику, який і приймає рішення.

Можливості програми

Постійний облік

Проводиться повноцінний облік всього робочого часу, що співробітник проводить за комп'ютером. Якщо він спізнюється, йде раніше, ніж належить за графіком – програма тут же фіксує це в звіті. Створюється повна статистика, до хвилини, всього відпрацьованого часу.

Оцінка продуктивності

Yaware.TimeTracker також постійно аналізує всі сайти, які відвідуються співробітниками. Визначається їх ступінь продуктивності, якщо співробітник постійно відвідує соціальні мережі або розважальні сайти – тоді цей час обов'язково зазначається в звіті.

Оцінка продуктивності

Активність за комп'ютером

Якщо співробітник часто залишає своє робоче місце, програма пропонує йому вказати причину після того, як він повертається. Це може бути зустріч, нарада або перерви і обід. Таким чином, якщо команда йде на перерви – програма показує це.

Знімки

Програма надає опцію знімків екрану самого комп'ютера або робочого столу, за яким знаходиться співробітник. Якщо він займається роботою – знімки будуть додатковим підтвердженням. Якщо відсутній на місці – система обов'язково зафіксує це.

Використання програми дозволяє не тільки підвищувати ефективність роботи, а й економити час, необхідний на моніторинг. Керівник витрачає не більше 10 хвилин в день! До того ж, програма не вимагає особливих витрат на використання, що є безперечним плюсом.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар