Samsung Galaxy S8: ключові особливості гаджета

Смартфони є невід'ємною складовою життя сучасної людини. Вітчизняний ринок позиціонує великий вибір даних пристроїв. Девайси забезпечують доступність мобільного зв'язку і тисяч інших можливостей – вихід в інтернет, фото- і відеозйомку, роботу з функціональними додатками та інше. На особливу увагу серед останніх новинок заслуговує модель Galaxy S8 від популярного бренду Samsung.

Флагмани Galaxy S8 і S8 Plus від Samsung: ключові переваги

Samsung Galaxy S8

Зазначені смартфони схвалені FCC США. Обидві моделі підтримують можливість здійснення бездротової зарядки, що робить їх неймовірно зручними в експлуатації. щодо ключових переваг даних смартфонів, то вони полягають в наступних моментах:

  • бездоганну якість комплектуючих, що забезпечує тривалий термін служби;
  • унікальний ергономічний дизайн;
  • наявність додаткових засобів захисту від зовнішніх негативних факторів;
  • велика кількість опцій для вирішення різних повсякденних завдань.

Особливості новинок

Пристрої випускаються в двох розмірних рішеннях. Звичайна модель має розмір екрану в 5,8 дюймів, а варіант з плюсом – 6,2 дюйма. Основною особливістю дисплея є закруглена форма і практично повна відсутність крайок. девайс гарантує відмінну якість зображень, що досягається завдяки пристойним дозволом екрану в 2960х1440 пікселів.

Система безпеки використання гаджета відрізняється високою надійністю. Нові моделі дозволяють зберігати таємниці не тільки за допомогою відбитка пальця, але і за допомогою сканера очей і ПО, визначальним особливості особи власника.

Смартфон Samsung Galaxy S8

Бездротова технологія заповнення ресурсу батареї забезпечує високу швидкість процесів. Для забезпечення п'ятигодинний роботи пристрою досить 15 хвилин зарядки. При цьому останню можна економити за допомогою інноваційних енергозберігаючих режимів. За словами експертів, акумулятори, якими оснащені нові смартфони, протягом 12 місяців втрачають не більше 5% ємності. 

Завдяки особливому режиму роботи десктопа девайс з легкістю перетворюється з міні-комп'ютер. При необхідності до пристрою можна підключити звичайний монітор і різні варіанти периферійної техніки, що забезпечує необмежені можливості і високий рівень зручності роботи.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар