Як захистити свій сайт і користувачів

У наш час складно знайти людину, яка б не користувався інтернетом. Кожен з нас хоч раз залишав на якомусь сайті у всесвітній павутині свою персональну інформацію, будь то e-mail адресу або номер кредитної картки. На жаль, час від часу ця інформація переходить в руки шахраїв. Це дуже неприємна ситуація & mdash; мало хто хотів би, щоб його персональні дані потрапили до рук сторонніх осіб і використовувалися ними в особистих цілях. Але невже все сайти є підозрілими і в інтернеті взагалі не можна залишати будь-яку інформацію? Звичайно ж ні. Безліч сучасних сайтів працюють по протоколу https, що забезпечує безпечне з'єднання між сервером і комп'ютером користувача. Для захисту даних користувачів власники сайтів використовують SSL-сертифікати.

Як ви вже зрозуміли, основне призначення SSL-сертифіката — захист інформації, що передається через сайт інформації. Цей сертифікат безпеки виключає можливість того, що ваші дані заволодіють шахраї.

Як визначити наявність SSL-сертифікату на конкретному сайті? По-перше, його адреса буде починатися не з http, а з https, що означає роботу з безпечним протоколом. По-друге, в адресному рядку ви побачите зображення замочка — знак безпечного підключення. Також варто звернути увагу на підпис, підсвічується зеленим — побачивши її, можете бути впевнені, що перебуваєте на офіційному сайті компанії, а не на шахрайському веб-ресурсі. На жаль, в наш час шахраї нерідко підробляють сайти, вводячи в оману. Щоб уникнути таких випадків власники інтернет-бізнесу і замовляють SSL-сертифікати для своїх сайтів.

SSL-сертифікат

Якщо ви — власник сайту і ще не перейшли на безпечне з'єднання, вам варто про це замислитися. Сучасні пошукові системи вже починають впроваджувати алгоритми, згідно з якими доступ до « небезпечним » сайтам блокується, а користувачі замість контенту бачать відповідне попередження. Зокрема, це стосується сайтів, де потрібна реєстрація або відправка даних через відповідні форми. Все це негативно позначається на відвідуваності незахищеного сайту, репутації бізнесу і, звичайно ж, на самій прибутку.

Якщо ви власник сайту, пам'ятайте, що SSL-сертифікат не розкіш, а необхідність для сучасного сайту. Якщо ж ви часто заходите на різні сайти в інтернеті, уважно стежте за тим, де ви залишаєте свої дані - пильність дозволить вам уникнути шахраїв і зберегти свої дані в цілості й схоронності.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар