Нова лінійка від Мегафон. Який тарифний план вибрати?

Конкуренція між стільниковими операторами змушує компанії, що надають послуги зв'язку, постійно переглядати тарифи і включати в перелік пропозицій нові пакети опцій. У 2017 році зазнав змін асортимент продуктів Megafon. З червня вступила в силу нова лінійка, розрахована насамперед на абонентів, які багато часу проводять в інтернеті. Серія побачили світ тарифних пакетів називається «Включайся!». Вміст наборів розраховане на різні користувальницькі переваги. Ціна залежить від обсягу наданих хвилин для дозвонов і СМС. Тарифи від Мегафон для Москви і Московської області в деяких випадках можуть відрізнятися за ціною від аналогічних ТП в інших регіонах.

«Включайся!». Який варіант вибрати

Навіть самі забезпечені в матеріальному плані абоненти намагаються грамотно вибирати пакети стільникових послуг, щоб не переплачувати за те, що не використовуватимуть. Нові продукти компанії Мегафон, об'єднані загальною назвою, відрізняються один від одного і по вмісту, і за вартістю.

Нова лінійка від Мегафон

Нижче представлені ціни, актуальні для столиці.

Лінійка включає наступні продукти:

  1. Говори.
  2. Спілкуйся.
  3. Дивись.
  4. Слухай.
  5. Преміум.
  6. Пиши.

Ціна варіюється в діапазоні від 350 до 3 000 рублів на місяць. Вибирати ТП рекомендуємо не по вартості, а по вмісту. Для деяких абонентів вона навіть при високих ставках дозволить не переплачувати, а економити.

Бюджетні версії лінійки

Більшість перерахованих продуктів провайдера можна назвати недорогими, так як абонентська плата за них складає 350-600 рублів на місяць при досить значному вмісті.

Найдешевший тариф «Пиши» варто 350.00 рублів. За ці гроші, абоненти, які віддали перевагу пропозиції, отримують 350 хвилин і 200 SMS. Дзвонити і писати можна на будь-які номери, але тільки в рамках домашнього регіону. При виході за його межі за дзвінки та повідомлення доведеться доплачувати окремо. Дзвонити в рамках області на номери Megafon можна необмежено. Також немає ліміту на використання месенджерів:

  • eMotion;
  • Viber;
  • WhatsApp.

Для любителів листуватися це цілком прийнятний варіант зв'язку. Якщо він не підходить, можна підключити за 500.00 рублів пакети « Слухай! &Raquo; або «Говори».

Нова лінійка від Мегафон

Останній варіант дасть вам ту ж необмежене листування в перерахованих месенджерах, а також 600 хвилин дозвонов на будь-які російські номери. При цьому в рамках мережі по всій РФ ви можете спілкуватися без обмежень. Крім того, ви отримуєте 3 Гб інтернету і безкоштовний трафік Мегафон TV.

ТП «Слухай» - це варіант для любителів музики. Для дозвонов на будь-які номери області виділяється 250 хвилин. В рамках регіону власникам сімок провайдера можна дзвонити необмежено. Спілкування в месенджерах (перерахованих вище) необмежено. Також пропонується перелік музичних інтернет-сервісів, в яких можна слухати музику в будь-яких обсягах трафіку. Крім названого, дається 6 Гб.

Виплачуючи 600 рублів за ТП «Спілкуйся», ви отримаєте 500 хвилин для дзвінків на будь-які номери, необмежену кількість дозвонов на номери провайдера, спілкування в месенджерах і популярних соціальних мережах, а також 12 Гб.

Що стосується тарифів «Дивись» за 950 рублів і « Преміум » за 3 000 рублів, їх вміст розраховане на абонентів, які не випускають мобільний телефон з рук, багато телефонують, пишуть і користуються інтернетом.

Нова лінійка Мегафона привернула увагу багатьох користувачів, які, ознайомившись з її вмістом, вирішили підключити один із запропонованих тарифних планів.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар