Як вибрати пилосос?

Сучасний ринок побутової електроніки пропонує великий вибір пилососів, що володіють безліччю відмінностей. Перш ніж купити пилосос в інтернет-магазині www.aks.ua, при його виборі слід врахувати набір основних параметрів, які визначають продуктивність і функціональність.

При виборі пилососа слід звернути увагу на такі особливості:

  • Тип пилососа.
  • Потужність всмоктування.
  • Виробник.
  • Тип прибирання.
  • Наявність і розташування регулятора потужності.
  • Тип пилозбірника.
  • Потужність.

Все пилососи діляться на три основні категорії – класичні, миючі та електровіники.

Класичні пилососи призначені виключно для сухого прибирання, і розрізняються як характеристиками потужності, так і типом фільтру. Існують варіації оснащені мішком для збору пилу, водяним фільтром або контейнером для збору пилу.
Моделі, оснащені резервуаром з водою більш економічні, так як даний резервуар не вимагає заміни на відміну від паперових і тканинних мішків – в процесі збирання весь пил і сміття осідають у воді, яку досить просто замінити перед наступним прибиранням. Рішення з контейнером для пилу також є більш економічним рішенням, але вони виробляють більше шуму в силу того, що контейнер в процесі збирання рухається по колу.

Основні категорії пилососів

Миючі пилососи володіють великим функціоналом, який передбачає можливість не тільки сухий, але і вологого прибирання, і відповідно характеризуються більшою вартістю. Такий пилосос є ідеальним рішенням не тільки для роботи з підлогою, але і дозволяє мити килими, кахель, вікна і навіть засмітилася раковину.

Електровіники виділяються на тлі аналогів своєї ергономічністю – вони дуже компактні, але в силу компактності мають менш містким пилозбірником тому є оптимальним рішенням для прибирання невеликих поверхонь і малих приміщень.

Регулятор потужності - не обов'язковий, але забезпечує додатковий комфорт компонент.

Приблизно тридцять відсотків пилососів не оснащуються регулятором потужності – як правильно він відсутній в мене продуктивних і компактних моделях, які в стандартному режимі працюють на максимальній потужності. Якщо ж вас цікавить потужний пилосос, то обов'язково зверніть увагу на наявність регулятора потужності – за допомогою нього можна як істотно заощадити кількість споживаної електроенергії в процесі прибирання не дуже забруднених поверхонь, так і зробити її процес більш комфортним, так як при роботі на меншій потужності двигун виробляє менше шуму. Регулятор може бути розташований на ручці або на корпусі пилососа.

Тип збирання визначає область застосування пилососа

Різні моделі можуть підтримувати як один певний тип прибирання, так і одночасно декілька типів - ціна на пилососи, що володіють багатою функціональністю вища. Всі пилососи здатні впоратися з сухим прибиранням. Наявність вологого прибирання дозволяє мити різні поверхні водою із застосуванням миючих засобів. Рішення з функцією збору води оснащені спеціальним резервуаром для неї, і бувають як дуже компактними, так і великогабаритними.

Область застосування пилососа

Від споживаної потужності і потужності всмоктування залежить кількість споживаної пилососом електроенергії і ефективність прибирання.

Споживання електроенергії у середньому коливається в діапазоні від 1000 до 2000 Вт. Як правило, у більш продуктивних моделей цей показник вище, але бувають і виключення – пилососи, оснащені енергоефективним двигуном, можуть володіти високою потужністю всмоктування, при цьому споживати малу кількість електроенергії.

Потужність всмоктування має безпосередній вплив на ефективність збирання – чим вище її показник, тим швидше і якісно прилад буде справлятися зі своїми завданнями. Більш високий потік всмоктуваного повітря, характерний пилососів з високою потужністю всмоктування, ідеальний для очищення дуже забруднених поверхонь. Більшість виробників оснащують високопродуктивні моделі регулятором потужності. Купити пилосос в Києві недорого можна на сайті AKS.UA – завдяки великому асортименту від різних брендів можна підібрати не дуже дорогу модель з високими показниками потужності всмоктування.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар