Ідеальний ноутбук для програміста

Програмісти — досить зайняті люди, які використовують кожну вільну хвилину, що писати код для своїх проектів. Не дивно, що вирушаючи на роботу, багато хто бере з собою в громадський транспорт ноутбуки, щоб встигнути виконати частину професійних задач. Виникає питання: де знайти ідеальний «лептоп», який би відповідав поставленим вимогам? Інтернет-магазини пропонують широкий асортимент техніки Asus, найбільш підходящою для програмування «на коліні».

Якими якостями повинен володіти ідеальний ноутбук? Зрозуміло, компактними розмірами. Наприклад, модель з діагоналлю екрана в 15 дюймів буде незручно тримати на колінах в громадському транспорті. Середньостатистичний ноутбук важить близько 2,5 кг. це серйозне навантаження, якщо носити пристрій протягом цілого дня. Компактні моделі ноутбуків Asus з лінійки « Еее » мають масу всього 1,5 кг. Це найкращий і зручний вага на думку багатьох користувачів. Програмісти велику увагу приділяють клавіатурі і її розкладці. Клавіші мають бути великими, а стрілки — зручними. Багато виробників грішать тим, що нестандартно розташовують кнопки Page UP/DOWN. Якщо вони не під рукою, то переміщатися по екрану дуже складно і довго.

Ноутбук Asus з лінійки « Еее »

Інтернет, як правило, в дорозі не потрібен, якщо користувач займається виключно програмуванням, то він відволікає. Найбільш важливий фактор — заряд батареї. Ноутбук має « жити » не менш, ніж чотири години при нормальній роботі. Вибирайте модель з потужним акумулятором ємністю 5600 мач. Він дозволяє користуватися ноутбуком без підключення до електромережі протягом 10-12 годин. Як правило, активована функція Wi-Fi зменшує заряд батареї. Щоб техніка функціонувала довше, деякі просунуті користувачі включають режим енергозбереження. З огляду на, що ноутбук доведеться носити кожен день по вулиці і в громадському транспорті, важливо, щоб поверхня пристрою не збирала на себе грязь. До такого вимогу ідеально підходить техніка в металевому корпусі. З великою прискіпливістю вибирають тип екрану. Необхідно, щоб матриця дисплея чітко передавала зображення. На екрані не повинно виникати сонячних відблисків і власного відображення, тому що вони будуть відволікати від програмування. Для запуску вимогливих до ресурсів програм вибирають ноутбук з опцією підвищення продуктивності у процесора.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар