Види і особливості застосування фреону для холодильників

Витік фреону – одна з найбільш поширених несправностей, з якими доводиться стикатися власникам як застарілих, так і сучасних моделей холодильників. Крім того, заміна холодоагенту є обов'язковою процедурою в процесі сервісного обслуговування. В цьому випадку раціональніше знайти фахівця, який володіє всіма необхідними навичками, практичним досвідом, а також спеціалізованим обладнанням.

Для чого потрібен фреон

Заправка фреону в Дніпрі Фреон являє собою одну з ключових складових, від якої залежить робота холодильного та кліматичного обладнання. Тому витоку холодоагенту приводять до зниження експлуатаційних характеристик системи, а також її остаточного виходу з ладу. Як правило, такі несправності виникають внаслідок механічного пошкодження або корозії циркуляційних каналів.

Через свою токсичність і шкоди, що завдається озоновому шару земної атмосфери, фреон більше не використовується в якості холодоагенту для холодильних установок, проте назва закріпилася за більш сучасними і безпечними газами. Їх основне завдання & ndash; відбирати тепло, що виділяється конденсатором, і віддавати його зовнішньому середовищі при конденсації. Такий процес відбувається циклічно протягом усього терміну служби побутового приладу.

З огляду на те, що сучасні холодоагенти є летючий газ, який не має кольору і запаху, визначити його витік досить складно. Тому, щоб не втрачати свій час і продовжити термін служби холодильника, необхідно відразу ж звернутися за допомогою до знаючих професіоналів. Однак, незважаючи на це, існує ряд ознак, що свідчать про виникнення витоку. Справа в тому, що пошкодження трубок випарника призводить до зниження тиску в системі і, відповідно, уповільнення процесу конденсації. Все це до порушує задані температурні параметри морозильної і холодильної камер, стає причиною передчасного псування продуктів харчування, підсікання або, навпаки, утворення криги на стінках.

Класи хладагентов

Заливка фреону майстром У сучасних моделях побутових холодильників використовуються різні види холодоагентів, створені на основі сумішей газів, багато з яких не становлять загрози озоновому шару і здоров'ю людини. Як правило, маркування різних видів фреонів починає з букви R (Refrigerant) і цифр, що означають його експлуатаційні властивості. Також вони класифікуються як побутові і промислові.

На сьогоднішній день синтезовано більше чотирьох десятків різновидів хладагентов, що відрізняються за хімічним складом і властивостями. Основні вимоги, що висуваються до таких газів, & ndash; мінусова температура кипіння в умовах нормального атмосферного тиску, можливість конденсації при низькому тиску, високий коефіцієнт теплопровідності, тепловіддачі і холодопродуктивності.

Найбільш поширеними видами хладагентов, що застосовуються в сучасних моделях холодильників, вважаються R-134 і R-600, створені на основі ізобутану. Вони мають максимальну екологічністю в процесі експлуатації, а також відмінними фізичними та термічними властивостями. Багато світових виробники працюють над подальшим вдосконаленням складів, підвищенням їх ефективності, зниженням вартості і безпеки для навколишнього середовища.

Чи можна заправити холодильник фреоном самостійно

Навіть за умови відсутності витоків, в процесі експлуатації холодильника відбувається зниження рівня холодоагенту, тому з часом потрібно його заправка. Провести таку процедуру самостійно, без практичного досвіду і, найголовніше, спеціалізованого обладнання досить складно. Крім того, спроби самостійної заправки можуть привести до більш серйозної несправності, а також завдати шкоди здоров'ю. Тому, щоб не витрачати свій час, краще звернутися за допомогою в кваліфікований сервісний центр, де всі роботи будуть виконані якісно і з офіційною гарантією.

В такому випадку, в першу чергу, буде проведена комплексна діагностика, після чого майстер робить прокол мідного фільтра-осушувача і підбурює газ. Зрозуміло, після цього деталь залишається непридатна до подальшого використання і змінюється на нову. Далі за допомогою компресора і двох манометрів система продувається азотом і починається закачування нового фреону. По завершенні операції мідні патрубки загинаються, запаюються і перевіряються на герметичність.

Зазвичай така процедура потрібна всього один або два рази за весь термін експлуатації холодильника. У цьому випадку важливо, щоб система була заправлена ​​якісним фреоном потрібної марки, а роботи проводилися кваліфікованими професіоналами за допомогою спеціалізованого обладнання та інструменту.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар