Shell інвестує в розвиток сонячних електростанцій

Сума цих інвестицій на разі не розголошується. За даними компанії, Sunseap налічує близько 160 МВт контрактних будівництв сонячних електростанцій в Сінгапурі, як вже працюючих, так і на стадії будівництва, при цьому все це ліцензовано продавцем електроенергії в Сінгапурі, а також забезпечено комунальними сонячними проектами в регіоні.

 

Якщо Вас цікавить купити сонячну електростанцію для свого будинку, рекомендуємо компанію "Правильне електроживлення", яка реалізувала більше 400 обєктів сонячної енергетики, з них по зеленому тарифі вже більше сотні! Виникли запитання, звертайтеся за тел. 068-999-11-31

У травні, Sunseap отримав фінансування в розмірі 10,7 млн. доларів від Сполучених Штатів Америки. За рахунок інвестицій через зарубіжні банки, планується розробити комерційні проекти сонячних електростанцій потужністю 9,5 МВт і 2,4 МВт з сонячних батарей фірми Панасонік в Сінгапурі. У квітні Азіатський Банк Розвитку погодився надати € 9,2 млн в Sunseap груп для будівництва 10 МВт сонячної установки в Камбоджі.

Розвиток сонячних електростанцій
Також Всесвітній банк виділить $ 150 млн для Кенії для створення автономних сонячних проектів. Світовий банк схвалив для Міжнародної Асоціації розвитку (МАР) кредит у розмірі $ 150 млн. Для включення маргіналізованих громад в Кенії отримати доступ до енергетичних послуг шляхом встановлення сонячних електростанцій. За даними організації, від сітки сонячних проектів енергетичний доступ буде служити для близько 1,3 мільйона чоловік в 277,000 домогосподарств в 14 країнах. Він охопить будинки, школи, центри здоров'я, з максимальним залученням приватного сектора і залучення інвестицій для забезпечення стійкого результату. Десять країн, що розташовані в Північній і Північно-східній частині Кенії в рамках цієї ініціативи включені в програму Північно-Східного розвитку (NEDI). Вони включають Гарісса, Ламу, Мандера, Марсабит, Нарок, Самбуру, річки Тана, Туркана, Ваджір, і Західний Покотило. Решта чотири, які не є частиною програми NEDI є Квал, Кіліфі, Нарок, і Таїті Тавета.
Проект буде використовувати поєднання інвестицій на надання послуг електроенергії для домашніх господарств, підприємств і об'єктів соцкультпобуту. Він буде включати в себе значний компонент технічної допомоги, які дозволять просвітницькій кампанії споживачів інформувати та залучати пересічних громадян навколо даного проекту.

 

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар