Які бувають пристрої що носяться

Девайсом що носиться можна назвати будь-який пристрій, яке користувач носить на своє тіло. Ні, смартфон в кишені не рахується. Носи пристрій надягається на ваше тіло: це і фітнес-браслет на зап'ясті, і навушники-намисто, і "розумна" одяг. настав час докладніше поговорити про те, які девайси зустрічаються в цій категорії і навіщо вони потрібні.

Які бувають носяться девайси

Переносні пристрої — це гаджети, які ви одягаєте на себе. Здавалося б, все дуже просто і зрозуміло по назві. Але, наприклад, прості навушники до таких девайсів не приєднаний. Та й традиційні наручний годинник до них не відносяться. Носяться пристрої   — це розумні гаджети, оснащені сенсорами, що зв'язуються з вашим смартфоном і дозволяють вам домагатися якихось своїх цілей (переважно спортивних або оздоровчих).

Кільця з сенсорами

До носиться пристроїв відносяться:

  • фітнес-трекери;
  • розумні годинник;
  • розумні окуляри типу Google Glass;
  • окуляри віртуальної реальності;
  • кільця з сенсорами;
  • розумна одяг.

Пристроїв безліч, кожне виконує певне завдання. Спортивних носяться девайсів на ринку більше, ніж розважальних або допомагають з повсякденними справами. Але для розробників вся ця ніша пропонує практично безмежні можливості для польоту фантазії.

Фітнес-трекери і розумні годинник

Розумні годинник сидять на вашому зап'ясті і стають невеликим віконцем в цифрову реальність. Вони не тільки показують час, а й дозволяють здійснювати дзвінки, а також надсилають повідомлення про повідомлення на телефон або в соціальну сеть. повноцінний смартфон вони поки замінити не здатні і багато в чому обмежені, але з кожним роком активно вдосконалюються.

Розумний годинник

Фітнес-трекери кріпляться на ваше зап'ястя або пояс, вважають пройдені кроки і відстежують вашу фізичну активність. Форм, розмірів і дизайнів у трекерів існує безліч. Всі вони націлені на відстеження активності і допомогу в досягненні спортивних або оздоровчих цілей. Існують і гібриди розумних годин з фітнес-трекера, які називаються спортивними годинами.

Дисплей-окуляри і носяться прилади віртуальної реальності

Якщо ви хочете, щоб прямо перед вашими очима з'явилася якась віртуальна інформація, вам на допомогу теж прийдуть носяться девайси. Розумні окуляри з дисплеєм, які так і не завоювали повсюдну популярність, відносяться до таких девайсів. І ваші кохані окуляри віртуальної реальності  — теж.

Розумні окуляри призначені для виведення інформації на стекла. Прилади віртуальної реальності блокують зовнішній світ для того, щоб ви повністю занурилися в симуляцію. Різні рукавички для VR, які розробляються для кращого занурення і перенесення тактильної інформації, теж будуть розглядатися як носяться девайси.

Інші носяться девайси

Одними приладами віртуальної реальності і розумними годинами ніша носяться девайсів не обмежується. Не варто забувати про активно розвивається розумної одязі. В основному спортивної, що приймає він функції фітнес-трекера. Однак, вже запускаються проекти з розумною одягом не тільки для ранкових пробіжок, але і повсякденного носіння з більш рядовими функціями типу наявності зарядного кишені для вашого смартфона.

Розумна одяг

Існують і розумні прикраси. Одні також виконують функції трекера активності, інші повідомляють про прихід повідомлень на електронну пошту або в соціальній мережі, а треті ідентифікують настрій і рівень стресу. В основному вони носяться жінками, але і чоловіків стороною ця категорія не обійшла.

Технології для носяться пристроїв стрімко розвиваються. Вони відкривають дорогу в науково-фантастичне майбутнє, займають важливе місце в наших повсякденних рутинних справах, приєднуються до домашнього інтернету речей, підвищують якість життя. Сьогодні складно уявити людину без смартфона. Ймовірно, завтра ми будемо дивуватися людям без носяться пристроїв.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар