Що таке Apple iOS

Найвідомішим питанням без відповіді в наш час є не "що було раніше: курка чи яйце", а "яка операційна система крутіше: Android або iOS". Для себе кожен вибирає найбільш зручну, тільки одиниці йдуть на Windows Mobile. Ми не будемо допомагати вам знайти відповідь, а просто докладно розповімо, що таке Apple iOS і які у системи є відмінні риси.

Apple iOS, що це?

Apple iOS   — це операційна система, яка існує вже більше десяти років. По суті, її назва перекладається як "операційна система для iPhone", але сьогодні вона встановлюється і на різні планшети iPad-и . Це операційна система, яка ставиться тільки на мобільні девайси компанії Apple: основне програмне забезпечення, що дозволяє вам працювати з пристроєм.

iOS   — це те, що ви бачите, вперше завантажуючи свій смартфон або планшет від Apple. Коли ви заходите в основне меню або відкриваєте додатки, ви взаємодієте з операційною системою. Всю складну роботу за вас і ваші програми виконує саме ця операційна система. Завантаження нових додатків можливо тільки через AppStore, на відміну від системи Android , де можлива пряма установка apk-файлу. Одні додатки платні, інші умовно безкоштовні, треті зовсім безкоштовні.

Операційна система Apple iOS

Нова версія операційної системи випускається в Apple щорічно . Кожному оновленню привласнюється свій номер. Систему можна оновити на своєму пристрої безкоштовно (якщо вона підтримується залізом). Нові моделі iPhone і iPad виходять вже з попередньо встановленою останньою версією системи.

Головні особливості iOS 10

Операційна система Apple iOS 10 вийшла в 2016 році і на даний момент є актуальною версією . У порівнянні з попередньою, дев'ятою версією системи, можна відзначити наступні важливі особливості:

  • Автоматичний висновок інтерактивних повідомлень на екран блокування.
  • Підтримка екраном блокування сторонніх додатків типу Uber.
  • Швидкий доступ до всіх необхідних віджетів.
  • Більша кількість додатків підтримує 3D Touch.
  • Підтримка сторонніх додатків голосовим помічником Siri.
  • Підтримка друку одночасно на різних мовах.
  • Розпізнавання осіб на фотографіях, можливість прив'язати фото до карти.
  • Оновлення додатків Apple HomeKit, Apple Music, Apple News і інших, що надають доступ до сервісів і можливостям Apple.

Головні особливості iOS 10

Встановити останню версію iOS 10 можна на смартфони iPhone від 5S (включаючи модель SE). Але найкраще працювати система буде на шостому і сьомому поколіннях iPhone, а також останніх версіях планшетів iPad. Система iOS 11 вже була анонсована, її реліз заплановано на літню конференцію WWDC в 2017 році.

Схожість і відмінності iOS і Android

Звичайно, неможливо не повернутися до того самого питання, але без певних висновків (кожен, все-таки, сам вирішує, яка система йому більше підходить). У Android і iOS багато схожих функцій, але є і відмінності, які в основному полягають у зручності для конкретного користувача. Система Android представляє собою мобільну операційну систему на базі ядра Linux, розроблену для конкуруючих з Apple смартфонів, таких як Samsung Galaxy, Nexus, Moto і багатьох інших.

Схожість і відмінності iOS і Android

Сторонні програми зазвичай розробляються відразу під обидві ці системи, на третю "конкурентку" Windows Mobile практично не розраховуються. Додатки для iOS викачуються з AppStore, а для Android   — з Play Market. У обох систем є підтримка своїх сервісів з музикою, новинами, фільмами. Обидві пропонують швидкий доступ до додатків з робочого столу. Але Android дозволяє групувати і ховати ті значки додатків, якими ви не часто користуєтеся, на відміну від iOS. Головна відмінність систем в можливості кастомізації. У iOS вона обмежена, тоді як Android ви можете скільки завгодно змінювати під себе завдяки відкритому програмному коду операційної системи. Вся справа тут і правда в персональному зручність.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар