Що таке стрімінговий сервіс

Потоковий контент стає настільки популярним, що забирає все більше глядачів у телебачення і все більше слухачів у радіо-станцій. Такі слова як "стрім" і "стрім" міцно увійшли в словниковий запас просунутого людини. Хтось Стрім гри самостійно, а хтось вибирає стрімінговий сервіс для перегляду фільмів або прослуховування музики. А ми допомагаємо вам розібратися з особливостями таких сервісів!

Стрімінговий сервіс, що це?

Стрімінговие (вони ж потокові) сервіси працюють за принципом передачі контенту від провайдера до користувача. Весь контент вже завантажений на сторонньому сервері, кінчений користувачеві не потрібно нічого завантажувати для перегляду або прослуховування. Контент транслюється в режимі реального часу, швидкість підвантаження безпосередньо залежить від швидкості інтернету користувача . З нинішнім навіть самим простеньким інтернетом можна без проблем прослуховувати музику та переглядати відео з стрімінгових сервісів.

Перегляд контенту онлайн став відмінною заміною скачування файлів. Ви не витрачаєте вільний простір на жорсткому диску (звичайно, якщо не забуваєте час від часу чистити тимчасові файли на пристрої), а відразу переглядаєте або слухаєте завантажувати. Такі сервіси потроху вбивають торренти, тому що все більше людей переходить на стрімінг з постійних закачувань. При цьому популярні сервіси легалізують перегляд всього того, що ви хочете, тому що ви просто оплачуєте підписку на певний час. Виходить той же телебачення (або радіо), але з більш розширеним функціоналом і відсутністю запланованої програми передач з обов'язковими рекламними паузами.

Стрімінговие відео-сервіси

Дні, коли потрібно було платити за конкретний диск з фільмом пройшли. Сучасні потокові сервіси дозволяють дивитися абсолютно все : від новин в прямому ефірі до класичних фільмів і останніх серіальних новинок. У будь-який час, з будь-якого пристрою. Ви купуєте підписку на сервіс, а потім просто дивіться все, що побажаєте, хоч з розумного телевізора, хоч з ігрової консолі. Найпопулярніші відео-сервіси:

 • NETFLIX.
 • Hulu.
 • Amazon.
 • Playstation Vue.
 • Twitch.
 • Vevo.

Стрімінговие відео-сервіси

Вибір сервісу багато в чому залежить від того, що конкретно ви хочете дивитися. Тому що якщо Netflix вибирають заради фільмів і серіалів (зокрема, знятих вже самим сервісом), то сервіс Twitch призначений переважно для геймерів, які транслюють на всю мережу ігровий процес в режимі онлайн. Також функції онлайн-стрімінга запускають сьогодні і інші популярні платформи . Такі можливості є у YouTube, Twitter і Instagram. І якщо для користувача сервіси типу Twitch ви можете переглядати безкоштовно, то для сервісу з авторським контентом (фільмами, серіалами і теле-шоу) буде потрібно купити підписку на місяць, рік або будь-який зручний термін.

Музичні стрімінговие сервіси

Музику сьогодні вже теж майже ніхто не викачує альбомами і не купує на дисках. Хіба що в особисту колекцію. Просто тому, що набагато простіше точно також, як і з відео-сервісами, підписатися на стрімінговий онлайн-сервіс. І слухати все, що хочеться. У будь-який час, коли у вас є адекватне з'єднання з мережею.

Ось популярні музичні сервіси:

 • Spotify.
 • Google Play Music.
 • Apple Music.
 • Napster.
 • Amazon Music Unlimited.

Музичні стрімінговие сервіси

З такими сервісами вам не доведеться болісно підбирати плейлист. Там можна знайти безліч існуючих, створених автоматично по схожим треках. Або створити власні на будь-який випадок життя. Зазвичай такі сервіси можна пов'язати через мобільний додаток з розумними годинами, навушниками нового покоління, домашніми музичними системами . Підтримка популярних сервісів стає важливим елементом для просування будь-якого нового аудіо-девайса або спортивного браслета. Тому що зі стрімінговимі сервісами ви можете взяти улюблену музику всюди, де є інтернет.

Оцініть матеріал
(176 голосів)

Залишити коментар