Підводні роботи і дрони

Підводний дрон Allec досліджує глибини з вами або без вас

За останні роки розроблялася досить багато підводних дронів. І більшість з них віддалено контролюється користувачем, що знаходяться на березі. Датська компанія Supportive Robotics, однак, розробляє кілька інший пристрій. воно отримало назва Allec і його теж можна контролювати з берега. А можна і не контролювати.

Новий підводний дрон CCROV вже готовий до занурення

Розробникам глибоководних дронів доведеться трохи потіснитися, зустрічаючи нового конкурента. Дрон CCROV став предметом чергової краудфандингової кампанії. Функціональність у нього досить базова, особливо у порівнянні з іншими підводними моделями. Але є у дрона і перевага перед ними, яка полягає в наявності інтегрованої камери з роздільною здатністю в 4K, здатної транслювати відео оператору в режимі реального часу.

Phantom One дозволяє досліджувати підводні глибини і не промокнути

Дрони змогли відкрити двері для зйомки неймовірно вражаючих пейзажів над рівнем моря. Але їх можливості нічим не можуть допомогти підводним фотографам і дослідникам морських глибин. Пристрій Fantom One розроблено спеціально для того, щоб дозволити новачкам-фотографам знімати більш чіткі й привабливі підводні знімки, а дослідникам записувати відео і відправлятися з суші в справжню морську експедицію.

Глибоководний робот OceanOne зі Стенфордського університету збирається вкрасти всі наші піратські скарби!

Ми давно зрозуміли, що призначення сучасних роботів полягає в тому, щоб красти і займати наші робочі місця. А тепер ще й ці безрозсудні розробники зі Стенфордського університету сконструювали робота, який незабаром зможе знайти і вкрасти всі наші піратські скарби! Адже цей шарнірний андроїд здатний занурюватися на глибоководне морське дно і самостійно досліджувати його.

Підписатися на цей канал RSS