Гаджети для сну

Система Nightingale Sleep вкриє вас "звуковою ковдрою" з білого шуму

Темрява і повна тиша можуть допомогти деяким людям спати вночі, але багато хто з нас вважає за краще засинати під музику, звук телевізора або шум кондиціонера. Для таких людей пристрій або додаток з білим шумом може стати чудовим нічним компаньйоном. Але розробники з Cambridge Sound Management заявили, що знайшли найкраще рішення зі своєю системою Nightingale. Це система "інтернету речей", що включає в себе два спікера, що встановлюються в різних частинах кімнати. Звук із спікерів створює своєрідну "звукову" ковдру, що блокує дратівливі звуки.

Монітор Thin буде вас кожні три хвилини після засипання і покращує якість сну

Якщо ваш партнер або домашня тварина будуть будити вас кожні три хвилини після того, як ви засинаєте, що ви станете робити? Звичайно, проженете порушника сну з ліжка. Але саме цим займається новий монітор сну Thim, розроблений в Австралії. І основне його призначення полягає в допомозі людям, що страждають від безсоння, як це не парадоксально. Цей маленький переносний пристрій допомагає акуратно налаштувати сонні цикли.

Розумна подушка ZEEQ програє музику і не дає хропіти

Сьогодні "розумним" стає все. Від вуличних кіосків до замків для пістолетів. Настала черга подушок. Пристрій ZEEQ, представлений на Kickstarter, це подушка, здатна програвати музику, аналізувати твій сон, моніторити, чи хропиш ти і інтелігентно будити.

Підписатися на цей канал RSS