Гаджети для сну

Розумна подушка Moona завжди залишається прохолодною

Прохолодна сторона подушки — це одна з найприємніших життєвих дрібниць. Але варто тільки прикластися до неї щокою і розслабитися, як подушка нагрівається. Але, виявляється, прохолода подушки — не просто задоволення. Відомо, що під час сну тіло скидає жар, а його температура слід за жорстким нічним циклом, що включає в себе активність мозку, гормональний рівень, дихальну схему і інше. Існує безліч досліджень, які передбачають, що ви можете керувати нічним циклом, охолоджуючись. І розумна подушка Moona може стати помічницею в цій справі. Вона оснащена системою, що підтримує прохолодну сторону прохолодною. Постійно.

Система Nightingale Sleep вкриє вас "звуковою ковдрою" з білого шуму

Темрява і повна тиша можуть допомогти деяким людям спати вночі, але багато хто з нас вважає за краще засинати під музику, звук телевізора або шум кондиціонера. Для таких людей пристрій або додаток з білим шумом може стати чудовим нічним компаньйоном. Але розробники з Cambridge Sound Management заявили, що знайшли найкраще рішення зі своєю системою Nightingale. Це система "інтернету речей", що включає в себе два спікера, що встановлюються в різних частинах кімнати. Звук із спікерів створює своєрідну "звукову" ковдру, що блокує дратівливі звуки.

Монітор Thin буде вас кожні три хвилини після засипання і покращує якість сну

Якщо ваш партнер або домашня тварина будуть будити вас кожні три хвилини після того, як ви засинаєте, що ви станете робити? Звичайно, проженете порушника сну з ліжка. Але саме цим займається новий монітор сну Thim, розроблений в Австралії. І основне його призначення полягає в допомозі людям, що страждають від безсоння, як це не парадоксально. Цей маленький переносний пристрій допомагає акуратно налаштувати сонні цикли.

Розумна подушка ZEEQ програє музику і не дає хропіти

Сьогодні "розумним" стає все. Від вуличних кіосків до замків для пістолетів. Настала черга подушок. Пристрій ZEEQ, представлений на Kickstarter, це подушка, здатна програвати музику, аналізувати твій сон, моніторити, чи хропиш ти і інтелігентно будити.

Підписатися на цей канал RSS