Контролер

Контролер Turn Touch для розумного будинку зроблено з дерева

Розумні будинки вже перестали бути чимось, пов'язаним виключно з науковою фантастикою. Але навіть тим, хто наповнює свої будинки величезною кількістю розумних гаджетів, не завжди хочеться проводити час цілодобово у виключно високотехнологічній обстановці. Багатьом з нас хочеться, щоб удома було присутнє ще щось просте і натуральне. Пристрій Turn Touch може привнести натуральну природну нотку в високотехнологічний будинок. По суті, це Bluetooth-контролер для всіх ваших додатків від розумних гаджетів (або навіть для техніки Apple). Але виглядає і відчувається він так, наче був зроблений спеціально для вас.

Оновлений контролер Gamevice iOS позбувся батарейок і полегшав

У січні на ігровий ринок вийшла оновлена версія контролера Gamevice для iOS. Контролер нового покоління кріпиться на iPhone або iPad з двох сторін, перетворюючи мобільний пристрій на ігрову консоль. Оновлені девайси вийшли легшими ніж версії першого покоління, адже вони втратили власні батарейки. Тепер контролер живиться від iPhone або iPad, до якого кріпиться за допомогою роз'єму Lightning.

Дрон Shift з оригінальним контролером дозволить вам звільнити одну руку

Розмір і параметри дронів постійно змінюються, розробники представляють все новіші конфігурації. Але при цьому більшість навіть найсерйозніших квадрокоптерів управляється не надто зручними джойстиками. Творці нової краудфандингової кампанії якраз і вирішили не винаходити щось нове в конструкції дронів, а підійти з іншого боку і уявити девайс з більш зручним контролером, для роботи з яким потрібна лише одна рука.

Контролер Trainer Ball для того самого додатка

У Pokemon Go сьогодні грає революційна кількість осіб. Багато компаній здійснюють маркетингові ходи, пов'язані з цією грою. Тренери роблять власні кейси для телефонів, з якими зручніше кидати покеболи, а від Nintendo в вересні виходить супутній гаджет. Не стоять на місці і розробники самих різних девайсів. Так на Kickstarter з'явилася кампанія зі збору коштів на контролер Trainer Ball, виконаний у формі покебола. З ним ти зможеш дійсно кидати покебол в покемона під час лову.

Підписатися на цей канал RSS