Новини розумних рукавичок

Екзоскелетні рукавички Dexmo для VR майже готові до фінального виробництва

Ще в 2014 році, коли перші комерційні окуляри віртуальної реальності було відправлено на ринок, китайська компанія Dexta Robotics почала замислюватися про те, яким чином користувачеві взаємодіяти з предметами у VR, при цьому не руйнуючи ілюзію і продовжуючи занурюватися в цифровий світ.

Рукавичка RoboGlove полегшить працю робітників і допоможе нам у повстанні машин

Роботизована рукавичка спочатку була розроблена для використання на міжнародній космічній станції (ISS), але тепер вона ліцензована і для використання тут, на Землі. Так, наприклад, вона однозначно стане в нагоді багатьом промисловим робітникам. Рукавичка RoboGlove була розроблена General Motors у співпраці з NASA. Призначена вона для того, щоб дати користувачеві велику хапальну силу.

Contact CI - доторкнися до віртуальної реальності

Іноді найкрутіші демо конвенти ховаються в найдальших кутках, далеко від яскравих софітів і великих стендів відомих компаній. Один із таких крутих прихованих скарбів конвенту E3 з'явився завдяки компанії Contact CI. Це маленька стартап-компанія з Цинциннаті, яка продемонструвала свій перший комплект для VR-розробників. Це складна рукавичка, створена для того, щоб привнести у VR-досвід більшу реалістичність й інтерактивність.

Високотехнологічні рукавички SignAloud переведуть мову жестів в аудіо формат

Двоє студентів з університету Вашингтона розробили рукавички, здатні стати справжнім проривом в спілкуванні між людьми, які використовують мову жестів і тими, хто цю мову абсолютно не розуміє. Рукавички можуть переводити жести американської мови жестів (ASL) на звичайний англійський. А потім відтворювати переклад за допомогою вбудованих динаміків. Винахід носить назву "рукавички SignAloud".

"Розумні" рукавички Goldfinger

Схоже, що ера комп'ютерних мишей і геймпадів добігає свого кінця, оскільки вже у недалекому майбутньому очікується поява "розумних" рукавичок під брендом Goldfinger.

Підписатися на цей канал RSS