Операційні системи

Повноцінний вихід операційної системи Android 7.0 Nougat

Зазвичай в Google випускають нову версію Android спільно з новим залізом для Nexus. Але в цьому році традицію було порушено. Довгоочікувану операційну систему Android 7.0 Nougat було викачано і вона стала доступна не тільки для бета-тестерів. Оновлення буде доступно для користувачів моделей смартфонів Nexus 6P, Nexus 5X і Nexus 6, так само як для планшетів Nexus 9 і Pixel C. Операційна система також виходить для медіаплеєра Nexus Player і смартфона Android One.

Android Wear буде ретельно опрацьовано до осені

Ось уже як два роки розробляється Android Wear, але розумні годинники все ще недостатньо популярні і затребувані. На щорічній конференції I/O представники компанії Google оголосили вихід нової платформи: Android Wear 2.0. Функціонал розумних годинників з її допомогою буде перероблений так, щоб вирішити основні проблеми, що виникають у користувачів.

Трохи про новинку Android 5.1 Lollipop

Операційна система Android продовжує дарувати радість користувачам оновленнями. Сьогодні доступна для установки на гаджети система Android 5.1 під кодовим ім'ям Lollipop. Назва така ж, як і у Android 5.0, проте в 5.1 міститься 14000 змін. Вони збільшують стабільність роботи системи по її ядру і модулям, та будуть цікаві, насамперед, розробникам.

Користувачі Steam масово переходять на Windows 10

У листопаді сервіс Steam, що належить до Valve, провів опитування користувачів платформи. Юзерів запитали: яким комп'ютерам та операційним системам вони віддають перевагу. Підсумки опитування виявилися досить цікавими.

Підписатися на цей канал RSS