Накопичувачі

Новий Drive Dock від OWC отримав з'єднання USB 3.1

Виробник жорстких дисків і аксесуарів OWC представив оновлену версію свого Drive Dock. Це портативна станція, через яку можна підключити пару голих жорстких дисків під операційну систему Mac або Windows. Нова модель отримала перевагу у вигляді з'єднання USB покоління 3.1, що дозволяє читати інформацію з дисків зі швидкістю в 434 Мб/с і записувати з максимальною швидкістю в 406 Мб/с.

Samsung представляє UFS флеш-карти нового покоління

Наші камери і дрони регулярно модернізуються, ми постійно вимагаємо від них більшого. І тепер нам потрібні були швидші накопичувачі для пристроїв. Представники Samsung першими запропонували випробувати карти пам'яті нового покоління. Це нові універсальні флеш-накопичувачі, того ж розміру, що і microSD. Але переносити з них і назад інформацію ви будете в рази швидше.

Накопичувач My Passport дозволяє носити цілий Plex сервер у кишені

У Western Digital з'явилася нова лінійка накопичувачів для креативних користувачів і тих, хто просто робить багато контенту. Девайси назвали My Passport Wireless Pro, вони стали частиною серії WD Pro і являють собою переносні бездротові сховища даних з вільним простором до 3 TB. Представники компанії повідомили, що розроблено пристрої спеціально для "креативного суспільства". Так, наприклад, фотографи роблять величезну кількість фотографій і потребують того, щоб моментально перенести їх кудись з камери.

Водонепроникний накопичувач від SanDisk

Компанія SanDisk продовжує презентувати розробки у сфері зберігання даних. Запропонована новинка - це твердотілий накопичувач об'ємом 480 ГБ, прихований у міцному водонепроникному корпусі. Модель є несприйнятливою до вологи, ударів та пилу, і отримала назву Extreme 510. Пристрій зацікавить фотографів і відеографів, яким потрібне швидке, надійне та компактне сховище для напрацьованих матеріалів у великих обсягах.

Підписатися на цей канал RSS