Водонепроникний накопичувач від SanDisk

Компанія SanDisk продовжує презентувати розробки у сфері зберігання даних. Запропонована новинка - це твердотілий накопичувач об'ємом 480 ГБ, прихований у міцному водонепроникному корпусі. Модель є несприйнятливою до вологи, ударів та пилу, і отримала назву Extreme 510. Пристрій зацікавить фотографів і відеографів, яким потрібне швидке, надійне та компактне сховище для напрацьованих матеріалів у великих обсягах.

Маючи досить нетипову форму для портативних жорстких дисків, новинка нагадує випущену близько півроку тому модель SanDisk Extreme 500. У версії 510 надійна ізоляція накопичувача від впливу вологи і пилу забезпечена ступенем захисту IP55. По периметру розташовано гумовий бампер, який позбавляє від ймовірності поломки від падіння.

SanDisk extreme 510 portable SSD

Габарити SanDisk Extreme 510 становлять 76 × 76 × 11 мм, а вага дорівнює лише 79 г, тому накопичувач легко розміститься у кишені. Підключення до комп'ютера відбувається через інтерфейс USB 3.0, а швидкість передачі даних доходить до 430 МБ / с при читанні та 400 МБ / с при записі інформації. Розробник надає дворічну гарантію на роботу накопичувача, заявлена вартість пристрою – 250 $. Перші партії вже у продажу.

SanDisk extreme 510 portable SSD

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар