Бестселер Xiaomi Redmi 4A завойовує нові ринки

Популярна модель смартфона Xiaomi Redmi 4A відноситься до категорії найбільш бюджетних пристроїв, а так само має відмінні експлуатаційні і технічні характеристики, які суттєво впливають на попит звичайних українських споживачів.

Радує і наявність чохлів на Xiaomi Redmi 4a. З аксесуарами немає проблем на українському ринку.

Так чому ж новий гаджет став таким затребуваним саме на території України?

Після анонсування моделі Xiaomi Redmi 4A в усьому світі було продано понад 250 тисяч пристроїв за 4 хвилини! Такий незвичайний факт не може не викликати здивування у звичайного споживача. Так чому ж затребуваність бюджетного смартфтона б'є всі існуючі рекорди?

Бестселер Xiaomi Redmi 4A

Вигідна собівартість. За той набір характеристик, яким бренд Xiaomi встиг начинити свій новий гаджет береться досить скромна плата, не обтяжена різними додатковими націнками за ім'я бренду, унікальні технології та інші принади сучасних смартфонів. Ви просто купуєте надійне і довговічне пристрій за досить зниженою вартістю - це чи не головна перевага?  

З іншого боку, стильний і лаконічний дизайн без зайвих деталей, приємні округлі грані і яскравий дисплей, що дозволяє переглядати відеоролики і кіно у великій якості - ось все, що потрібно для того, щоб середньостатистичний покупець помітив новинку. Укупі до цих характеристик додається наявність потужної камери, великого обсягу оперативної пам'яті, сучасна ОС і цілий набір додаткових "Примочок". За ту ціну, яку вимагає виробник (близько 90 доларів) це не тільки вигідно, але і по-справжньому заманливо!

Далі - більше!

Redmi 4A здатний подарувати максимальний комфорт під час спілкування з близькими людьми, колегами або друзями за рахунок наявності двох активних SIM-карт і потужної акумуляторної батареї в 3120 мА / год. До того ж, вага даного гаджета складає всього лише 131 грам, що вельми зручно для тих, хто не звик носити з собою більш габаритні пристрої. До того ж, виробник гарантує тривалий термін служби смартфона при дотриманні всіх умов експлуатації.

Смартфон Xiaomi Redmi 4A

Новий ривок популярності, справило поява нового забарвлення смартфона. Раніше він був доступний в золотом і рожевому кольорах. Зараз, немає проблем знайти в графітовому і темно синьому Redmi 4a.

Переконатися в надійності Xiaomi Redmi 4A зараз прагнуть багато українських споживачі!

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар