Нові можливості iPhone

Найбільш важливим складовим будь-якого смартфона є дисплей. Компанія Apple прагне постійно вдосконалюватися в цьому напрямку. У смартфоні iPhone 7 Plus була застосована унікальна технологія Wide Color. Назва була придумана компанією Apple. Воно означає колірне простір DCI-P3. Ви зможете насолоджуватися набагато більшою кількістю відтінків кольорів і навіть зможете побачити більше інформації на дисплеї. Нове колірне рішення також використовується в iMac 5K і 9,7-дюймовому iPad Pro.

Apple iPhone 7 стане найкращим камерафоном. Наявність камери в сучасному смартфоні – стандарт, а не розкіш. Зараз на ринку мобільних пристроїв Ви просто не знайдете більш-менш пристойний смартфон без камери. І якщо 2 – 3 роки тому межею мрій була хороша 8-мегапіксельна матриця, то зараз такої камерою нікого не здивуєш. Стандартом топового смартфона є камера з роздільною здатністю 13 мегапікселів, та ще й обов'язково знімає відео в форматі HD і робить чіткі фотознімки в лічені секунди.

Apple iPhone 7 стане найкращим камерафоном

Отже, вимоги рядових споживачів зростають, і, відповідно, змінюються стандарти. Для того, щоб їм відповідати і випускати конкурентоспроможну продукцію, виробники мобільної індустрії повинні спрямувати всі зусилля на максимальне впровадження в свої пристрої новомодних технологій. Цю просту істину розуміють і фахівці компанії Apple.

Як нам всім добре відомо, перші три покоління смартфонів iPhone не балували користувачів наявністю хороших камер для фото- та відеозйомки, в той час як апарати інших компаній (Nokia, Samsung, LG) могли похвалитися просто чудовими на той час камерами, здатними конкурувати за якістю одержуваного з них зображення з цифровими фотоапаратами. У цей час навіть з'явився новий сегмент мобільних телефонів – камерафони, основною особливістю яких була наявність класних камер. Продукція ж Apple в цьому аспекті була дуже далека від ідеалу.

iPhone 4 отримав непогану 5-мегапіксельну камеру

Тому фахівці компанії вирішили виправити ситуацію, і iPhone 4 отримав непогану 5-мегапіксельну камеру. Це викликало справжній фурор. І не дивлячись на те, що якість фото, знятих на « яблучну » камеру було не дуже, все гідно оцінили те, що Apple нарешті оснастив своє дітище нормальної повноцінної камерою.

iPhone 4S, що вийшов в 2011 році, отримав ще більш класну 8-мегапіксельну камеру, яка забезпечує прийнятну якість фото, високу швидкість зйомки зображень, і, природно, запис відео в форматі HD.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

1 Коментар

  • Денис
    Денис Четвер, 09 березня 2017, 16:44

    Интересно, а я почему-то думал, что айфоны всегда были в тренде. Полезная статья для поклонников Apple. Во всяком случае для меня.

    Коментувати

Залишити коментар