Нанесення логотипів на предмети користування

У маркетингу логотип грає велику роль, так як в сучасному світі виступає в ролі реклами - його друкують на предметах, які найчастіше в побуті у людей. Такий спосіб залучення потенційних клієнтів називається сувенірно-рекламна стратегія, і він однозначно визнаний успішним.

Парасольки з брендовим логотипом стануть гідним подарунком, особливо під час тематичних заходів. Якщо на вулиці дощова погода такий подарунок запам'ятається відвідувачу, і він точно відзначить турботу бренду. Парасолька з логотипом вашої компанії буде працювати на вас не тільки по відношенню до конкретного клієнта. Використовуючи предмет на вулиці, логотип стане рухомою рекламою, на яку звертатимуть перехожі. Головне, щоб логотип і парасолька були гармонійними і викликали бажання звернути на них увагу. Корпоративні парасолі з логотипом компанії можна замовити на сайті.

Корпоративні парасольки з логотипом компанії

Вибір парасольки

Перш ніж вибрати парасольку під нанесення логотипу, слід визначитися з розмірами предмета, а також самої картинки. Логотип повинен грамотно вписуватися в стиль і дизайн парасольки, щоб клієнти його при цьому могли легко помітити.

Колірна гамма парасольки, а також її розмір підбираються під кольори компанії, в яких буде виконаний логотип. А ось модель парасольки значення не має:

  • Парасолі-тростини. Завдяки багатофункціональності такі парасолі з моди не вийдуть ще дуже довго. Виглядає такий елемент гардеробу стильно, елегантно і акуратно.
  • Складні парасолі. Відрізняються практичністю, яка подобається багатьом людям. Головна перевага такої парасольки - компактність. Її легко можна носити в сумці або рюкзаку.
  • Парасолька-автомат. Всього одне натискання кнопки і опади у вигляді дощу і снігу вже не страшні. Їх легко і швидко відкривати, так що вони відносяться до практичних моделей.

Вартість парасольки для логотипів залежить в першу чергу від розміру, а також якості. Залежно від мети використання, компанії купують недорогі парасольки, однак якісні. Такі пропонує інтернет магазин. Представлений каталог вміщує в себе широкий асортимент і різні види продукцій під нанесення логотипу.

Якщо ви хочете зробити подарунок партнеру або інвестору, варто задуматися про предмет дорожче. Якісний та надійний виріб не може бути з низькою вартістю. На парасолі та інші предмети логотипи наносяться за допомогою сучасного обладнання і новітніх технологій. Розроблена методика не пошкоджує сам виріб, поєднує кольори і передає яскравість вашого малюнка.

Оцініть матеріал
(4 голосів)

Залишити коментар