Як вибрати автоматику для воріт?

Автоматизація воріт будь-якого типу за допомогою приводів - це крок до стабільного захисту будь-якого об'єкта на приватній або громадській території. Завдяки надійній механіці і безвідмовній електроніці якісний механізм для воріт служитиме максимально довго. Робота сучасних автоматичних систем стабільна за будь-яких погодних умов.

Підбір автоматики для відкатних та розсувних воріт

Відкатними системами зручно обладнувати в'їзд на приватну, громадську або промислову територію. Оскільки з переміщенням важких стулок - завдання непросте, варто обзавестися приводом для воріт. При покупці варто виходити з особливостей клімату в регіоні та інтенсивності використання, відповідності функціональності приводу і ваги стулки, виду кінцевого вимикача.

Оптимально встановити привід з електромагнітним вимикачем, стійким до низьких температур. Зараз налагоджений випуск автоматичних приводів, розрахованих на стійкість до негативних погодних умов, спеки та холоду. Орієнтуватися краще на граничну вагу стулки воріт.

Розсувними воротами оснащують вхідні групи приватних володінь, гаражних і дачних кооперативів, котеджних містечок, стоянок. Наявність автоматики дозволяє відкривати ворота назовні або всередину. Це висока функціональність в умовах обмеженого простору і досить бюджетний варіант.

Механізми для розсувних воріт

Варто врахувати, що з часом несучі стовпи можуть деформуватися, порушувати геометрію конструкції: автоматичний привід може вийти з ладу. Для таких варіантів оптимальний важільний електромеханічний привід, який легко відкриє монолітну конструкцію з вагою стулок до 600 кг, або лінійний, встановлений в будь-якому місці стулки. Останній тип агрегату економить простір і розрахований на довгострокове використання, уповільнює хід в кінці кожного циклу відкривання і закривання.

Гідравлічну систему встановлюють на ворота з великою шириною стулки і вагою від 600 кг.

Замовлення автоматики в Україні

Професійний підхід до справи, великий досвід в установці систем автоматики виділяють підприємство «ВСВ-ГРУП». Зазирнувши на сайт компанії, легко знайти солідний каталог якісної продукції від перевірених брендів. Тут можна замовити функціональні, стильні і довговічні приводи для воріт від відомих виробників. Каталог автоматики регулярно оновлюється. Розібратися у великому асортименті, вибрати підходящий варіант і швидко оформити покупку допоможуть грамотні консультанти.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар