Здоров'я і сучасні технології

Поліпшуються тестування на функцію щитовидної залози, медики і програмісти пишуть «НейроЧати» для спілкування силою думки, проводяться неможливі операції з відновлення хребта. Сучасні технології - це не тільки про апокаліпсис, повстання машин і «чіпізацію». У цій статті розглянемо 6 відмінних прикладів, як високі технології допомагають лікарям, медсестрам і пацієнтам.

Нові технології в медицині

Статини для контролю рівня холестерину

Контролювати обмін речовин і рівень холестерину допомагають вітамінно-мінеральні комплекси, але вже зараз ведеться активна популяризація статинів. Ці препарати застосовують для контролю за рівнем холестерину, а також при лікуванні метаболічного синдрому. Крім того, сучасні статини знижують частоту інфаркту міокарда і ризик коронарної смерті.

Біодобавки для поліпшення обміну речовин

Біодрук

3D-принтери не зупинилися в своєму розвитку: тривимірний друк вже сьогодні дозволяє створювати однорідні структури. Інженери і лікарі можуть відтворити окремі ділянки шкіри і навіть сечовий міхур. Звичайно, до складних систем, на кшталт серцевої або легеневої, поки далеко, але навіть поточні результати вражають.

Дерматологія та косметологія

Прямо зараз йде тестування новітніх силіконових гелів, здатних лікувати гіпертрофічні рубці. Зовсім скоро стане можливим позбавлятися від проблем із зовнішністю за лічені години.

Порада! Якщо вас турбують проблеми зі шкірою - не затягуйте з цим, а вчасно приймайте вітаміни і комплекси.

Генна інженерія

Біологічні проблеми вирішити неможливо. Принаймні, так вважали раніше. Майбутнє ж пророкує нам можливість повністю змінювати ДНК: вже зараз технології CRISPR/Cas9 дозволяють вносити в структуру деякі зміни, усуваючи дефекти і конструюючи «нову» людину.

Біопротези

Протезування - процедура досить давня, але саме в наші дні вона досягла свого піку. Тепер вчені можуть запропонувати пацієнту повноцінну заміну позбавленої кінцівки. Сучасні протези безпосередньо зв'язуються з нейронами в мозку людини і повертають її до повноцінного життя.

Роботи-хірурги

Робот-хірург проводить операцію

Робот безсмертний і здатний постійно вчитися, у нього не тремтять руки, він накладає ідеальні шви. Вже зараз по всьому світу встановлено більше 1000 систем Da Vinci, які замінюють досвідчених хірургів в питаннях оперування людей.

Оцініть матеріал
(6 голосів)

Залишити коментар