Швидкий інтернет в будь-якій точці України

В Україні все ще понад 35% населення не мають вдома доступу до високошвидкісного інтернету. І навіть проведений рефармінг частот операторами стільникового зв'язку і активне розгортання LTE на частоті 800 MHz поки що не усуває цю проблему.

У багатьох селищах міського типу та селах мобільний телефон ловить тільки GSM-сигнал. Швидкість же інтернету в 2G не перевищує 250 кбіт/с. Цього недостатньо навіть для потокового прослуховування музики. Але рішення насправді є.

Як отримати доступ до LTE в селах і приміських селищах

Найпростіший і доступний за вартістю варіант - це USB-модем з виходом під зовнішню антену. Такий комплект здатний забезпечити швидкий інтернет на видаленні до 25 кілометрів від базової станції стільникового оператора. Швидкість підключення - аж до 150 Мбіт/с. Якщо такий комплект доповнити WiFi-роутером з підтримкою USB-модемів (наприклад, Netis MW5230), то вдома вийде облаштувати повноцінний високошвидкісний WiFi.

Що стосується тарифів, то і Vodafone, і Київстар, і Lifecell зараз пропонують своїм абонентам тарифні плани з безлімітним інтернетом. В рамках «програми відповідального використання» можна використовувати щодня до 2 Гб трафіку на максимальній швидкості, далі її знижують приблизно до 1 Мбіт/с. Але і цього достатньо для роботи з месенджерами (включаючи відеодзвінки), потокового перегляду відео на YouTube в HD-якості.

А ще існують 4G модеми зі вже інтегрованим модулем для роздачі WiFi. Це - ідеальний варіант для дач і поїздок на природу. У них вбудований акумулятор, тому навіть за відсутності електрики можна буде отримати доступ до високошвидкісного інтернету!

4G модем - ідеальний варіант для дач і поїздок на природу

Якщо доступу до LTE немає

Є села, в яких доступ до LTE навіть зі спрямованою антеною поки що отримати неможливо. Але і для таких випадків є вихід: інтернет від Intertelecom за технологією CDMA (800 MHz). Переваги такого варіанту:

  • USB-модеми з підтримкою даного стандарту зв'язку коштують дешевше;
  • оператор пропонує інтернет на швидкості до 14,3 Мбіт/с без будь-яких обмежень трафіку;
  • CDMA-сигнал неможливо «перехопити».

Встановити і налаштувати такий комплект обладнання не складе проблем навіть для недосвідченого ПК-користувача.

І саме такі комплекти пропонує наша компанія - один з провідних постачальників обладнання для отримання швидкого інтернету в будь-якій точці України. А найголовніше - модеми поставляються вже готовими до використання. Достатньо лише під'єднати їх до ПК або ноутбука і встановити драйвер.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар