Турніри Clash Royal і PUBG: з чого почати

Якщо ви вирішили не просто проводити час за іграми в смартфоні, а спробувати заробити на вашому захопленні, то турніри PUBG mobile і інших ігор створені спеціально для вас.

Ми пропонуємо вам познайомитися з нашим сайтом. Тут нам пропонують ряд турнірів по Clash Royal і по іншим іграм. Пройти процедуру реєстрації на сайті потрібно кожному новому користувачу.

Реєстрація, як перший етап участі в турнірах

Заходимо на сайт з турнірами (посилання ми залишили вище) і натискаємо на кнопку "Зареєструватися". З'явиться вікно створення нового профілю. У ньому необхідно виконати дії:

Вводимо адресу електронної пошти, логін і пароль (використовуйте тільки актуальні дані);

Вивчаємо правила роботи сервісу та, в разі згоди з ними, ставимо галочку у відповідному пункті;

Натискаємо на кнопку "Зареєструватися".

Велика увага має бути приділена правилам роботи сервісу. Так вдасться уникнути виникнення спірних ситуацій.

Приймати участь в турнірах Clash Royal з вхідним квитком і інших іграх можуть тільки повнолітні користувачі. Якщо ви ще не досягли віку 18-ти років, ви можете створити свій профіль і грати ТІЛЬКИ в турнірах з безкоштовним входом. Адміністрація сайту помітить махінації з віком і піддасть ваш аккаунт блокуванню. На це у неї є всі права.

Користувачу необхідно внести на рахунок деяку суму грошей. Її він покладе на депозит в своєму першому турнірі.

Поповнення рахунку для участі в турнірі

Сайт, на якому проводяться турніри Клеш Рояль, пропонує клієнтам поповнити рахунок за допомогою банківських карт Visa і MasterCard. У перші кілька турнірів PUBG Mobile і Клеш Рояль вийде грати, не вносячи великі суми. Спочатку потрібно розібратися з системою роботи сайту та прокачати навички. Радимо почати з суми в 100 рублів.

Можна перейти до вибору гри і ввійти в якийсь певний турнір. У ньому гравець і випробує свої сили. Тут важливо звернути увагу на кількість гравців, тривалість, мінімальний рівень для входу і максимальну кількість поразок.

В залежності від обраної вами гри, у неї будуть свої особливості. Турніри PUBG mobile проходять в одиночному і командному варіантах. Це її суб'єктивні особливості.

Якщо на перших етапах щось не вийшло, то не варто впадати у відчай. Більше часу проводьте за тренуваннями, розробляйте тактики і вивчайте фішки. Ваші старання точно приведуть вас до перемоги.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар