Що таке розумні меблі?

Розумні меблі - це розкладні ліжка, дивани, полки, шафи, які можуть змінювати розміри, функції, перетворюватися з м'якого предмета в корпусний, трансформуватися легким рухом руки протягом декількох секунд. Розумні предмети дозволяють економити простір, використовувати його оптимально і зі смаком. Кожен меблевий трансформер не тільки поєднує різні функції. Його зовнішній вигляд прикрашає вітальню, спальню, кухню, іншу житлову або побутову кімнату вашого будинку.

Інтернет-магазин пропонує комфортні та якісні м`які меблі. Подивитися каталог, вибрати ліжко від виробника можна на сайті. Тут представлені дивани, ліжка, крісла, матраци, пошиті з натуральної італійської шкіри на німецькому обладнанні. Меблеві каркаси виконані з карпатського дерева. Екологічно чисті матеріали, європейські стандарти якості, висококласний дизайн гарантують якість розкішних меблів від українського виробника.

Продаємо з доставкою по території України, а також до Грузії, Німеччини, Казахстана. Веземо італійські ліжка українського збирання до ваших осель.

Розумні ліжка: варіанти

Розумні меблі для сну можуть поєднувати функцію ліжка і м'якого дивана, корпусної шафи, столу, книжкових або одежних полиць. Основна ідея поєднання - звільнити простір днем, і зайняти площу вночі. Для втілення цієї ідеї ліжко оснащують підйомно-поворотним механізмом, який допомагає поставити її вертикально нескладним рухом руки. А також закріпити в поставленому положенні, звільнити простір кімнати для денних переміщень.

Ліжко-трансформер

Розумне ліжко в вертикальному положенні може перетворитися:

  • У стінку з полками - вони кріпляться з боку днища, при піднятті ліжка відкидаються в горизонтальне положення.
  • У дзеркало - воно також кріпиться знизу, на дощату основу.
  • У високу спинку дивана - в такому випадку, знизу дна передбачають тканину і шар наповнювача.
  • У тумбу - матрац ліжка ховається всередину корпусу тумби, дно стає однією зі стінок.
  • Стіл - тут на ліжко зверху опускають стільницю з бічними панелями, на ніч стільниця піднімається і перетворюється в стінку.

В результаті поєднання предмети меблів носять подвійні назви - ліжко-диван, стіл-ліжко або шафа-ліжко для спальні\вітальні.

Ліжко перетворюється у високу спинку дивана

Аналогічним чином поєднують функції інших меблевих предметів. Часто роблять мікс - корпусний\м'який предмет. Об'єднують в одному полки і стільниці, дивани і комоди, столи і меблеві стінки. Багатофункціональні меблі йдуть в ногу з часом, сучасним наповненим ритмом життя.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар