Як правильно підібрати масажер для дому

Для відновлення м'язів після травми, а також їх розслаблення після важкого робочого дня, можна використовувати ручний масажер. Величезна різноманітність масажерів для тіла дозволяє застосовувати подібні засоби в домашніх умовах за допомогою асистента або навіть без нього. Професійний ручний масажер може бути як маленьким, так і досить громіздким. Все залежить від локалізації тригерних точок, а також передбачуваного бюджету. Істотно заощадити дозволить покупка електромасажера за акцією.

Існує кілька основних різновидів масажерів:

● Механічний. Найпростіший варіант ручного масажера для спини передбачає використання сили рук асистента для створення масажного ефекту. Подібне пристосування має мінімальну вартість і дозволяє опрацювати поширені тригерні точки. До таких масажерів для дому можна віднести аплікатор Кузнєцова та Ляпко, а також роликові масажери.

● Електричний. Електричні прилади можна розділити на ще кілька категорій залежно від типу масажу, який за допомогою подібного пристрою для спини можна провести. Зазвичай такі пристосування роблять вібромасаж. Для використання подібного засобу в разі масажу спини все ще може знадобитися допомога асистента. Ручний масажер включається на певний режим вібрації, потім опрацьовується цільова група м'язів. Коштують дорожче першого варіанту, але можна підібрати модель за акцією.

Ручний роликовий масажер

Опрацювання спини можливе завдяки використанню сучасних вібромасажерів для дому. Однак при їх виборі необхідно звертати увагу на ключові особливості та характеристики, які впливають не тільки на вартість, але і на комфорт від експлуатації таких виробів. Якщо вибирати товари за акцією, можна підібрати найбільш вдале поєднання ціни і якості.

Особливості використання масажерів

Застосування електричних і ручних пристосувань для спини дозволяє опрацювати тригерні точки, розслабити затиснуті м'язи і зменшити больові відчуття в разі різних захворювань. Рекомендується перед застосуванням будь-якого варіанту професійного масажера проконсультуватися з лікарем щодо доцільності такої процедури.

Активно застосовують ручні масажери для дому спортсмени, оскільки завдяки цьому агрегату можна істотно прискорити відновлення м'язів. Зокрема, спина активно включається в роботу при тренуваннях. Професійний ручний виріб здатний якісно опрацювати тригерні точки, усунути крепатуру і поліпшити ефективність тренувань.

Електричний масажер з насадками

Спортсмени найчастіше віддають перевагу перкусіонним приладам, оскільки подібні професійні засоби забезпечують масажний ефект за рахунок мікро ударів. Для використання пристрою на спині знадобиться допомога асистента. Виріб розташовується перпендикулярно масажній області. Як правило, у таких засобів є регулятор потужності. Тобто можна масажувати з різною інтенсивністю.

Підбирати виріб необхідно в залежності від мети. Наприклад, професійним спортсменам краще звернути увагу на перкусійні електромасажери, які відмінно опрацьовують навіть важкодоступні тригерні точки. У той час як для домашнього застосування любителям буде достатньо звичайного вібромасажера для дому. Відмінність цих виробів полягає в вартості, а також характеристиках.

При виборі професійного електричного масажера краще звернути увагу на потужність двигуна, можливість зміни насадок, а також доступні варіанти дії, моделі. Варто придивитися до моделей, які продаються за акцією.

Є і більш прості варіанти вібромасажера. Такий ручний вібромасажер можна за невисокою ціною придбати за акцією. Вібромасажери найчастіше використовуються для всього тіла. Крім функції проведення масажу такі засоби найчастіше мають функцію прогріву. Конструкція професійного електромасажера передбачає з одного боку спеціальну насадку для проведення вібромасажу, а з іншого боку спеціальну інфрачервону лампу. Відмінно такі рішення підходять для лікування різних травм і прогрівання суглобів.

Тривалість і інтенсивність масажних процедур залежить від тригерних точок, що опрацьовуються. Наприклад, опрацювання спини займає досить багато часу через те, що це велика м'язова група. Для невеликих ділянок знадобиться набагато менше часу для якісного їх опрацювання. Головне, згідно з інструкцією виробника експлуатувати прилад.

Заходи безпеки

Якщо ви придбали вібромасажер для всього тіла, то варто ознайомитися з інструкцією виробника щодо використання такого пристрою. В першу чергу необхідно переконатися, що ви правильно застосовуєте прилад.

Якщо ви використовуєте вібромасажер, то починати масаж рекомендується з мінімальної швидкості. Надалі інтенсивність процедури можна збільшити. Ручні пристосування для дому дозволяють ефективно опрацювати тригерні точки. Головне, проводити масаж регулярно.

При застосуванні масажера для тіла можуть виникнути протипоказання, які не варто ігнорувати. Зокрема, використовувати навіть професійний ручний виріб не рекомендується на тих ділянках тіла, де присутні висипання, є відкриті рани або запальні процеси. Застосування вібромасажера для дому може призвести до посилювання всіх цих проявів.

За наявності різних травм, а також хронічних захворювань попередньо потрібно консультуватися з лікарем щодо застосування масажера для спини. Оскільки не всі види травм можна лікувати за допомогою масажу. Професійні масажери досить дорогі, але такий апарат можна придбати за акцією.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар