Драйв і адреналін: кращі гонки на ПК

Швидкість - затьмарена краса, яку оцінити може тільки певний сорт людей. Тих, хто може відчути себе по-справжньому живим, тільки розігнавшись до позамежних значень. В реальному житті такі експерименти пов'язані з ризиком для життя і здоров'я, в той час як комп'ютерні ігри дозволяють випробувати ці емоції безпечно, залишаючись в затишній квартирі з чашкою гарячого чаю.

Так, гоночні симулятори не зможуть повноцінно замінити реальний досвід, але вони послужать гарною альтернативою для тих, хто не готовий піддавати себе небезпеці. У цій статті ми розповімо про три найкращі гонки на ПК за останнє десятиріччя, які точно подарують вам незабутній досвід.

Wreckfest - для тих, хто любить погарячіше

Масштабний проект від творців легендарного FlatOut 2 - студії Bugbear Entertainment. Гра успадкувала кращі риси свого попередника:

  1. Приголомшливу руйнуватимість. Зім'ятий бампер, відірваний капот і колеса, що бовтаються - найскромніше, що може запропонувати гра. Тут автомобілі може буквально розірвати на частини від потужного зіткнення з суперником на великій швидкості. Цей проект зводить в абсолют напрацювання FlatOut і FlatOut 2, пропонуючи безліч поліпшених і поглиблених механік.
  2. Безліч зубодробільних режимів. Основний з них - кар'єра, що включає 5 масштабних чемпіонатів в різній місцевості і зі своїми нюансами. Також розробники реалізували режими користувальницьких гонок, умови яких можна самому прописати. На окрему увагу заслуговує мультиплеєр - must have для тих, хто втомився змагатися з комп'ютерними болванчиками. У грі не вистачає тільки того самого режиму з метанням гонщика через лобове скло, яке було в FlatOut 2. Так, він абсурдний за своєю природою, але дуже веселий.
  3. Десятки унікальних автомобілів, від компактних гоночних болідів до джипів, від тракторів до шкільних автобусів. І все це з глибоко продуманою руйнуватимістю.

Це одна з кращих аркадних гонок на виживання за всю історію ігрової індустрії, проходити повз неї вкрай не рекомендується.

Forza Motorsport 7 - шанувальникам реалізму

Шикарна графіка і детально відтворені реально існуючі автомобілі - далеко не головна перевага цього проекту. Forza Motorsport 7 це повноцінний симулятор з глибокими механіками, в якій крім гонок можна займатися колекціонуванням гоночних болідів і суперкарів, від Audi R8 до Ferrari FF. Кожен автомобіль відтворений з фанатичною скрупульозністю, що по достоїнству оцінять люди, які розбираються.

Гоночний симулятор Forza Motorsport 7

Forza унікальна в своєму роді, тому що відчувається правдоподібно, особливо якщо для гри використовувати гарне кермо і педалі. В цьому випадку відчуття від їзди будуть непередавані. Якщо раптом у вас «завалявся» гарний телевізор або ультраширокий монітор, готуйтеся випробувати незабутні емоції.

Під час їзди відчувається кожен рух підвіски. Розробники доопрацювали і підтягнули модель зчеплення, проте на великій швидкості все також важко вписуватися в повороти, як і в попередніх частинах. Втім, хіба не в цьому вся суть реалістичних симуляторів?

DiRT Rally - з грязі в князі

По-перше, цей проект ідеальний для власників слабких комп'ютерів, так як гра вийшла в 2015 році і навіть в момент виходу пред'являла скромні вимоги до системи. Рекомендована відеокарта - Nvidia GTX 780 або AMD R9 290. Процесор AMD FX-8150 або Intel Core i5 4670K. Подібну по продуктивності конфігурацію по праву можна вважати найдемократичнішою для 2021 року.

DiRT Rally - ідеальна гра для слабких комп'ютерів

В DiRT Rally вас чекає:

  • півсотні опрацьованих до дрібниць авто;
  • десятки унікальних трас з запаморочливими картинками, від іскристої Греції до туманного Уельсу;
  • мультиплеєр для тих, хто готовий позмагатися в навику водіння з живими людьми;
  • безмежні можливості кастомізації і тюнінгу;
  • непередбачуваність на кожному повороті - необережний ралліст ризикує в будь-який момент залишитися без коробки передач, з лопнутим колесом або взагалі без двигуна, система пошкоджень тут реалізована дуже якісно.

Фізика поведінки транспорту вселяє благоговіння, хоча щодо руйнуватимості спірно. До Wreckfest гра і близько не дотягує, але DiRT Rally ніколи і не позиціонувалася як пісочниця для психопатів. Це гра для людей зі сталевими нервами, готових до складнощів і захоплюючих гонок.

Оцініть матеріал
(4 голосів)

Залишити коментар