Який хостинг краще вибрати?

Якщо ви вирішили працювати в сфері e-commerce або просто створити сайт, де можна буде розміщувати цікавий контент, то вам знадобиться хостинг - місце на спеціальному сервері з цілодобовим доступом в інтернет. І якщо ще в 1990-і роки власникам сайтів часто доводилося зштовхуватися зі збоями і чути від провайдерів фразу «вибачте, сервера полетіли», то сьогодні про це не може бути й мови.

Сучасний хостинг - це надійне обладнання, оснащене всіма необхідними системами захисту. У нашій компанії можна замовити хостинг в Україні, Франції, США, Німеччини. Чим територіально ближче серверне обладнання до користувачів, тим більшою буде швидкість роботи. А ось «європейський» і «американський» хостинг відрізняється вражаючою надійністю.

При замовленні послуги ви отримуєте:

 • місце для DNS;
 • захист «антиспам»;
 • виділений IPv4;
 • право на користування панеллю сPanel;
 • можливість віддаленого підключення до MySQL;
 • підтримка логування;
 • інтерфейс для обробки пошти IMAP, POP3 і SMTP;
 • опція «статистика відвідувань».

Крім цього, фірма гарантує максимальну вигоду при розподілі таких параметрів: ОЗУ, трафік (місячний), дисковий простір, швидкість завантаження, кількість одночасних процесів, кількість баз даних і ресурс, виділений під листи.

Вигідний хостинг від українського провайдера

Вигідні умови від українського провайдера

Якщо для блогера повільний сайт - це просто неприємність, то для онлайн-бізнесу це просто катастрофа. Погодьтеся, ситуація, коли в «чорну п'ятницю» в інтернет-магазин прийшло багато клієнтів, але через проблеми з доступом всі пішли до конкурентів - це страшний сон маркетолога. Якщо ви хочете, щоб хостинг працював безперебійно, зверніться до нас. Консультант компанії допоможе вам вибрати тариф з параметрами, достатніми для забезпечення стабільної роботи ресурсу (з урахуванням його розміру, відвідуваності, типу і інших специфікацій). При замовленні хостингу ви отримуєте такі переваги.

 1. Безкоштовна адреса (при покупці простору в 10 ГБ і більше).
 2. Необмежений трафік для всіх користувачів.
 3. Якщо ви вирішите змінити тариф, то зможете зробити це в будь-який момент.
 4. Клієнти компанії можуть створити до 10 сайтів. При замовленні тарифу «корпоративний» кількість не обмежена.

Зверніться до нашої компанії, і вам більше не доведеться турбуватися про стабільність свого сайту. Сервери компанії зберігаються в приміщенні, обладнаному всім необхідним: засобами вентиляції, пожежної системою, сигналізацією тощо. Це гарантія безперебійної роботи і відсутності будь-яких форс-мажорних ситуацій.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар