Бензиновий мотоблок - вигідний агрегат для сільського господарства

Бензинові мотоблоки - це одна з найбільш популярних різновидів сільськогосподарської техніки. За рахунок їх багатофункціональності, є можливість виконати широкий спектр завдань. Мотоблоки активно використовуються для обробки землі, посіву, прополки та збору врожаю. Перед тим, як купити мотоблок бензиновий, слід вивчити особливості та переваги даних моделей.

Ключові гідності бензинових мотоблоків

купити бензиновий мотоблок в Україні

Головне достоїнство бензинового мотоблока складається в його невеликій вазі, легкості і доступності обслуговування. Серед інших переваг виділяють:

  1. Незалежність від погодних умов. Мотоблок запускається без необхідності нагрівати паливо і при будь-яких погодних умовах.
  2. Доступна вартість. Серед великої різноманітності моделей можна підібрати модель в залежності від необхідної потужності і функціональних можливостей.
  3. Доступне обслуговування. Окремі поломки можна усунути самостійно.
  4. Маневреність.
  5. Низький рівень шуму і вібрації.
  6. Для управління агрегатом не потрібні спеціальні знання і навички.
  7. Багатофункціональність і продуктивність.

Такий агрегат можна запустити навіть при низьких температурах. Для невеликих ділянок і приватного сектора - це оптимальний варіант, зокрема через простоту обслуговування і малої гучності. В якості палива підійде бензин від 92 і вище. Кермо має низький рівень вібрації, що в кілька разів спрощує управління.

Агрегати на бензиновому паливі можуть працювати виключно на високих оборотах. Для малих ділянок, розміром до 30 соток вони підійдуть ідеально, а ось з великими навантаженнями їм впоратися буде досить важко. Потужність мотоблоків на бензині може досягати 9 к.с. При цьому така техніка має єдину систему повітряного охолодження, тому використовувати мотоблоки тривалий час без перерв не можна. Через надмірні перевантажень є ризик виникнення поломки.

За рахунок своїх конструктивних переваг, для запуску двигуна внутрішнього згоряння не потрібна наявність електричного стартера. Під час роботи агрегату утримувати кермо набагато простіше з урахуванням низької вібрації.

При виборі мотоблока, завжди слід враховувати загальну площу ділянки. Наприклад, для дачі з 10-30 сотками м'якої землі, буде досить легкого і маневреного бензинового мотоблока потужністю до 6 к.с. Такий агрегат досить легко розгортається, що дозволить обходити дерева, ухилятися від гілок і з легкістю переміщатися навіть по невеликій ділянці.

Бензиновий мотоблок здатний не тільки спростити безліч сільськогосподарських завдань, а й істотно їх прискорити. Це в кілька разів знижує фізичні зусилля оператора. За рахунок легкості в обслуговуванні агрегатів на бензиновому паливі, можна говорити про їх тривалому експлуатаційному терміні. Таким чином, таке обладнання стане вигідною покупкою і помічником для сільського господарства.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар