Як зробити красиві фото на смартфоні

На сучасному ринку смартфонів можна виділити окрему категорію пристроїв, які допомагають робити красиві фотографії. Якість, яскравість і насиченість таких знімків часто нітрохи не поступається фотографіям, зробленим на професійну фотокамеру.

Виробники перестали обмежуватися одним модулем камери. У смартфоні Samsung Galaxy A30s Green модулів камери відразу три - один модуль відповідає за красиві і яскраві знімки при звичайних умовах, інший допомагає створювати широкоформатні панорами, третій красиво розмиває задній фон.

Варто пам'ятати, що покупка дорогого смартфона не гарантує гарні знімки. Такі пристрої лише спрощують процес фотозйомки, кінцевий результат безпосередньо залежить від умінь користувача і дотримання ряду правил.

Samsung Galaxy A30s Green робить яскраві фотографії та красиво розмиває задній фон

Як робити гарні зйомки на смартфон

Для чітких і цікавих кадрів необов'язково відвідувати курси професійної фотографії. Достатньо дотримуватися ряду простих правил:

  • Освітлення. Виробники смартфонів обіцяють, що знімки будуть якісними навіть в умовах недостатньої освітленості. На ділі навіть при гарному спалаху отримати знімок без шуму і зернистості практично неможливо. Ідеальні умови можна знайти на вулиці в першій половині дня при сонячній погоді.
  • Фон. Задній фон повинен бути цікавим і яскравим, але не відволікати на себе всю увагу від основного об'єкту зйомки. Якщо ведете портретну зйомку, не забувайте використовувати "Ефект боке". У смартфонах він реалізований на програмному рівні, але фон розмиває добре, допомагаючи зробити акцент саме на людину.
  • Дистанція. Точне значення параметра залежить від виду зйомки, варто пам'ятати, що зйомка людини на тлі лісу на відстані більше 5 метрів призведе до отримання неякісного і непривабливого знімка. Занадто близько підносити телефон теж не варто, виняток - макрозйомка.

Прості правила для красивих кадрів на смартфоні

Якщо дозволяє об'єм пам'яті в смартфоні - робіть відразу кілька знімків з різного ракурсу. Відходьте на відстань або наближайтеся, міняйте кут зйомки, спробуйте сфотографувати об'єкт зверху або знизу. Надалі при перегляді відзнятого матеріалу можна буде виділити найбільш цікаві фотографії.

Під час зйомки об'єктів, що рухаються, навпаки, робіть серію краще стоячи на одному місці. Чим менше ви будете ворушити камерою, тим менше буде розмитий об'єкт, що рухається.

Невелика порада - перед початком зйомки обов'язково протріть об'єктив м'якою ганчіркою. На поверхні камери часто збираються відбитки пальців, які здатні значно погіршити якість знімка.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар