Силіконовий чохол для Meizu: красива і якісна протекція гаджета

Телефони Meizu вважаються одними з найпопулярніших на вітчизняному ринку, що й не дивно, адже цьому сприяють висока продуктивність моделей, адекватна ціна і гарні характеристики камер.

Багато задоволених власників хочуть вигідно прикрасити своє придбання і замовляють чохли, які не тільки підкреслять естетичність моделі, але і будуть її захищати від усіляких ушкоджень. На сайті магазина можна знайти варіанти:

  • з блискітками;
  • зі стразами;
  • з кольоровою основою і невеликими візерунками;
  • з мультяшними героями;
  • з зображеннями абстракцій;
  • з кумедними гумористичними сценами;
  • прозорого плану, але з невеликим малюнком тощо.

Найпопулярнішим рішенням є друк фото на панельках, адже подібний вибір дозволяє отримати унікальний декоративний аксесуар і прикрасити телефон саме тим зображенням, яке подобається найбільше. Найбільш часто Meizu чохли з фото вибирають в якості подарунка, відобразивши на аксесуарі найяскравіші моменти життя. Якщо віддати перевагу фото дитини або коханого/коханої, можна буде постійно милуватися цією людиною і піднімати собі настрій.

Красиві чохли для телефонів Meizu

Для яких телефонів Meizu підходять панельки?

Для абсолютно різних, причому на сайті магазина можна вибрати актуальну модель і побачити наявний або на замовлення асортимент доступних до придбання чохлів. Користуванням сайтом дуже просте, тому, щоб не помилитися, потрібно просто вибрати правильну модель. Силіконовий виріб буде повністю відповідати зазначеній моделі, а роз'єми не закриють камери. Чохол не має неприємного запаху, що надзвичайно важливо для тих випадків, коли виріб обирається на подарунок.

Цікаво, що для друку можна завантажити як своє фото, так і вибрати серед каталожних пропозицій. Останній варіант більш кращий, оскільки всі зображення на порталі відповідають вимогам якості і будуть ідеально надруковані, тобто яскраво і деталізовано. Картинка, що завантажується, має бути гарної якості, а її роздільна здатність має бути не нижче 600*600, інакше отриманий результат не буде відповідати очікуванням. Після оформлення замовлення, з потенційним клієнтом зв'яжеться менеджер, який уточнить всі моменти і переконається в тому, що вибране фото дійсно буде мати гарний вигляд на чохлі. На виконання друку часто йде дуже мало часу, а отримати покупку можна за допомогою транспортних компаній, або ж, самовивозом.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар