Вільна англійська для всіх

За наявності вільного доступу до інтернету і мінімуму вільного часу, а також сильної мотивації можна без зусиль вивчити англійську мову.

В цьому вам допоможе онлайн-школа, дистанційне навчання, індивідуальний підхід до кожного, гнучка система знижок і бонусів - ось наші головні переваги.

Навіщо необхідне знання англійської

У століття сучасних технологій знайти необхідну інформацію не складає труднощів. Техніка та електроніка постійно вдосконалюється, що дозволяє спілкуватися онлайн і без проблем розуміти співрозмовників з будь-якої точки земної кулі. Разом з тим, далеко не завжди технічні можливості мобільного перекладача дають очікуваний результат. Щоб швидко і без зусиль знайти спільну мову з іноземцем, важливо добре розуміти універсальну мову - англійську для спілкування. Навіть базовий рівень дає більше шансів зрозуміти співрозмовника, розібратися в інструкції, знайти необхідну інформацію в мережі з першоджерел.

Знання мови дає можливість:

  • Вести переговори з міжнародними клієнтами.
  • Швидко сприймати інформацію сторонніх джерел.
  • Вести ділове листування.
  • Швидко розібратися в пристрої електронного гаджета.
  • Зайнятися програмуванням або знайти віддалену роботу.
  • Відчувати себе впевненіше в закордонних поїздках або подорожах.

Володіння іноземною мовою збільшить ваші шанси отримати нову роботу, або просунутися службовими сходами. При заповненні резюме цей пункт часто має пріоритет, особливо при влаштуванні в міжнародну компанію (в якій рівень зарплати, як правило, набагато вище). Не варто втрачати таку можливість, добре зараз можна вибрати онлайн-навчання, індивідуальні заняття з репетитором, а також використовувати програми для самостійного освоєння іноземної мови з будь-якого рівня.

Дистанційне вивчення англійської мови

Сучасний підхід до вивчення мови

Школа вивчення англійської мови пропонує дистанційне навчання з досвідченими викладачами. Спеціалізується на авторських методиках, що дозволяють вивчити мову з «нуля» за короткий термін.

Що ми пропонуємо:

  • Розроблені ефективні програми індивідуального навчання.
  • Онлайн-курси з репетитором для учнів різних вікових груп.
  • Вивчення граматики, письмової або розмовної англійської, ділового стилю, ведення переговорів та інших специфічних напрямків.
  • Гнучкий графік занять, можливість перенесення уроків згідно вашого розкладу.

Почати навчання дуже просто, варто лише записатися на пробний урок. Методист оцінить ваш базовий рівень, визначить цілі навчання. У відповідність з цим буде використовуватися індивідуальна програма, що дозволяє успішно реалізувати отримані знання на практиці (для навчання, роботи, особистого розвитку). Щоб не відставати від технічного прогресу, знання англійської забезпечить найкращий результат, стане надійним і перспективним вкладенням в своє майбутнє.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар