Вибираємо якісний і потужний побутовий пилосос

Прибирання будинку не обходиться без пилососа. З його допомогою можна очистити велику площу за лічені хвилини. І для того, щоб процес був максимально простий та зручний, необхідно ретельно вибрати техніку.

Побутові пилососи LG – це еталон якості та ефективності прибирання. Одними з найбільш поширених та затребуваних є пристрої лінійки Kompressor. Це надійні і потужні моделі, які впораються з видаленням сміття з будь-якої поверхні.

Особливості LG Kompressor

До головної переваги цієї серії варто віднести використання технології Kompressor. Вона полягає в пресуванні зібраного пилу в брикети. Здійснюється це за допомогою наявності в контейнері спеціальної лопаті. В результаті підвищується ефективність та гігієнічність процедури. Крім цього, створення брикетів сміття в контейнері забезпечує більш просте та комфортне очищення. Більш того, це доведеться здійснювати значно рідше.

Також варто відзначити, що моделі цієї лінійки оснащуються особливою системою фільтрації, яка називається «Еліпс Циклон». Вона дає можливість створювати потужний потік повітря, що дозволяє видаляти найдрібніші частинки пилу. Завдяки ефективній фільтрації пилососи компанії LG серії Kompressor є оптимальним рішенням для підтримки чистоти в квартирі, особливо при проживанні там людей з алергією.

Потужність всмоктування пилососа - основний показник ефективності прибирання

На що звернути увагу при виборі LG Kompressor?

Щоб вибрати оптимальну модель в залежності від своїх вимог, рекомендується звертати увагу на наступні критерії відбору:

  • Споживання енергії пристрою. Залежно від обраної моделі може становити від 1 800 до 2 000 Вт.
  • Потужність всмоктування. Це головний параметр, від якого залежить, наскільки ефективно буде здійснюватися прибирання. Для того, щоб зібрати пил з килимів необхідні більш високі показники від 300 Вт. Компанія LG пропонує моделі Kompressor з показником потужності всмоктування від 380 до 420 Вт.
  • Місткість контейнеру для пилу може становити до 1,5 л.
  • Фільтр. Пристрої оснащуються сучасними фільтрами HEPA, які затримують не тільки пил, але й бактерії, алергени. У моделях LG Kompressor може бути встановлений HEPA 11, 12 або 14.

При виборі також рекомендується звернути увагу на зручність використання і управління пилососом. У деяких моделях може бути передбачений тип управління на корпусі чи на ручці. Останній варіант є найбільш комфортним, оскільки змінити режим роботи або увімкнути/вимкнути техніку можна без зайвих рухів, одним натисканням кнопки на ручці.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар