Чому іт аутсорсинг - вигідний інструмент підвищення ефективності бізнесу

Будь-яка компанія має потребу в підтримці працездатності своєї ІТ інфраструктури. Вирішувати завдання можна двома способами.

Перший - традиційний. Наймати штат співробітників, які будуть забезпечувати підтримку техніки в робочому стані, усувати проблеми в разі їх виникнення.

Другий варіант, що набуває у нас популярності, - абонентське обслуговування комп'ютерів сторонньою IT компанією. Наприклад, один з відомих «гравців» на українському ринку аутсорсингу пропонує вигідні як великому бізнесу, так і невеликим підприємствам умови. Однак, чи дійсно довірити свою техніку професіоналам - вірне і вигідне рішення? Варто розібратися.

А вигода де?

Бізнесмени люблять і вміють рахувати гроші. Однак, погодьтеся, логічно, що якби співробітництво з аутсорсерами не приносило вигоди, навряд чи послуга стала такою популярною у всьому світі. Варто виділити лише основні переваги обслуговування техніки у професіоналів:

  1. Зниження витрат. Так, не дивуйтеся! Витрати на утримання власного штату IT співробітників набагато вище, ніж місячна абонплата аутсорсерам.
  2. Швидке і кваліфіковане усунення будь-яких несправностей.
  3. Забезпечення надійного захисту цінних даних внаслідок технічних несправностей, умисних або некваліфікованих дій, вірусних атак.
  4. Економія часу керівника. На відміну від свого персоналу, контролювати професіоналів немає ніякої потреби. Можна зайнятися іншими, більш важливими справами.
  5. Підвищення ефективності протікання бізнес-процесів. Аутсорсери впровадять сучасну систему обліку і постановки завдань. Це дозволить оптимізувати управління діяльністю підприємства, зробити набагато ефективнішим контроль за роботою співробітників компанії.

Абонентське обслуговування комп'ютерної техніки сторонньою IT компанією

Більшість керівників компаній відзначають, що після початку співпраці з аутсорсерами прибутковість бізнесу істотно зростає. Погодьтеся, вагомий і переконливий аргумент.

Професіонали завжди «в ціні»

Важливою перевагою співпраці з солідною ІТ компанією є той факт, що замовник отримує допомогу від кращих на ринку фахівців у своїй галузі. Найняти таких професіоналів в власний штат далеко не всім підприємствам під силу. Та й навіщо так чинити? Адже весь сенс абонентського обслуговування комп'ютерів в тому і полягає, щоб за невелику плату користуватися послугами справжніх асів своєї справи.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар