Чим дивують гаджети Samsung?

Компанія Samsung виробляє багато цікавих пристроїв: цифрових фотоапаратів, планшетів, навушників, ноутбуків. Але особлива увага громадськості завжди була прикута до смартфонів, які легко витримують шалену конкуренцію ринку і змушують цікавитися подробицями нових версій задовго до виходу.

Оригінальні функції і зручні «фішки», впроваджені виробником, не просто додають комфорту користувачам, а по-справжньому дивують. Як слід розглянути найяскравіших представників бренду можете в каталозі інтернет-магазину Samsung. А ми виділимо ті деталі і характеристики, на які варто звернути увагу.

Смартфони нового покоління

Для флагманів 2019 року виробник обрав імерсивний Dynamic AMOLED екран. Це означає, що при погляді на картинку створюється ефект повного занурення. Інтерфейс виходить за межі екрану, об'єднуючи реальність з віртуальною складовою.

Популярні смартфони Samsung

Пам'ять компактного пристрою розширилася до можливостей ноутбука. Об'єм вбудованої пам'яті доходить до 512 Гб, а з MicroSD - до 1 Тб.

У новинках Samsung є також багато корисних речей, незаслужено обійдених увагою.

Захищена область в телефоні

Це окрема папка, ізольована від основної ОС, яка призначена для зберігання конфіденційної інформації. Тобто така територія, на яку ні за яких умов не зможуть проникнути зловмисники.

Додаток Smart Switch

За допомогою нього потрібні дані зі старого смартфона, легко і швидко, без втрат, переносяться на новий Galaxy. Це стосується контактів, фотографій, відео і музичних файлів, улюблених програм.

Зйомка жестом і голосом

Справжній подарунок любителям робити фото. Досить віддати певну голосову команду або виставити перед екраном розкриту долоню.

Захист від втрати

Спеціальний сервіс допомагає відстежувати місце розташування телефону віддалено. Можна активувати блокування і відключити доступ до безконтактних платежів.

Чого чекати в 2020-2021 році

Компанія анонсує смартфон, оснащений графеновою батареєю. Акумулятор на основі графену обіцяє великі перспективи:

  • маленьку вагу;
  • дешевизну сировини;
  • міцність і водонепроникність;
  • високу прохідність;
  • високу питому ємність;
  • здатність заряджатися з 0 до 100% за 30 хвилин.

Смартфони з графеновим акумулятором

При цьому час автономної роботи збільшується, а при пошкодженні цілісності існує можливість ремонту. У порівнянні з літій-іонними акумуляторами, які швидко розряджаються і не витримують перепадів температур, цей варіант дає істотні переваги.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар