3D: Створення візуалізації інтер'єру

3d візуалізація інтер'єру - це фотореалістичне тривимірне зображення внутрішнього простору приміщення. Модель інтер'єру, розроблена в 3D max, дає можливість в повній мірі побачити і оцінити майбутню кімнату з меблями і декоративними елементами інтер'єру.

3d моделі настільки реальні, що створюється враження присутності в самому приміщенні. При цьому є можливість розглянути кожну деталь під кутом 360 градусів, оцінити гармонійність і затишок стилю внутрішнього оздоблення, поєднання з меблями офісу, котеджу, будь-якої будівлі.

Послуги компанії з 3D візуалізації інтер'єрів:

 • Візуалізація інтер'єру квартири.
 • Створення 3D моделі спальні, кабінету, кухні.
 • Розробка 3D ескізів офісних підприємств.
 • 3D рейдери готельних і ресторанних приміщень.
 • 3D візуалізація внутрішніх приміщень промислових будівель.

Вартість 3D візуалізації проекту відповідає ступеню складності замовлення. Це залежить від обраного клієнтом стилю оформлення. Готичний, класичний або романський стиль вимагають більше часу на розробку проекту, так як потрібно опрацювати додаткові елементи: ліпнину, вигадливі візерунки, пілястри, різьблення тощо.

Візуалізація в стилі хай-тек або мінімалізм займе менше часу, і ціна на проект буде значно нижче. Для приміщень з великою квадратурою і простором ціни найоптимальніші.

Візуалізація інтер'єру квартири

Якість та професіоналізм - переваги нашої роботи

Штат співробітників нашої компанії складається з досвідчених фахівців з розробки тривимірних зображень інтер'єру. Залежно від поставлених завдань в роботі використовуються програми 3D max і рендери Vray або Corona. Кожне замовлення незалежно від його вартості наші дизайнери моделюють швидко і якісно, враховуючи всі побажання замовника. Потрібний результат клієнт отримає за мінімальний час і за адекватною ціною.

Ми зацікавлені у взаємовигідній співпраці і для цього у нас є всі умови. Наші ціни найбільш доступні на ринку послуг з візуалізації.

На сайті Ви можете дізнатися ціни на проект, звернувшись до наших фахівців. Вони оцінять вартість Вашого замовлення, враховуючи параметри і індивідуальність даного приміщення для створення 3D моделі.

Необхідні для роботи матеріали:

 1. План приміщення з розстановкою меблів і вказівки з обробки і декорування.
 2. Розгорнення по стінах.
 3. План стелі та підлоги.
 4. Список оздоблювальних матеріалів: фото, текстура, декор.
 5. Креслення, знімки з різних ракурсів.
 6. Побажання за типом освітлення приміщення, розташування меблів.
 7. Фото інтер'єрів схожої стилістики.

3d візуалізація розташування меблів

Найкраще починати роботу над екстер'єром, якщо у Вас є хоча б частина перерахованих вище матеріалів. Навіть якщо у Вас недостатньо необхідних матеріалів для розробки презентації, або проект знаходиться в початковій стадії, ми виконаємо роботу з візуалізації Вашого проекту з урахуванням всіх Ваших побажань.

Вартість послуг нашої компанії нижче, ніж користь, яку отримує клієнт після виконаного замовлення. Деталізація зображення залежить від особливостей індивідуального замовлення і складності технічного завдання, часу для виконання 3D моделі.

Наші переваги:

 • Наша команда професіоналів п'ять років успішно займається виконанням візуалізації різних інтер'єрів. Злагоджена робота фахівців дозволяє швидко коригувати деталі моделі в залежності від побажань клієнта.
 • Всі проекти виконуються в зазначені терміни.
 • Цінуємо Ваш час, тому працюємо безпосередньо з замовником, без посередників.
 • Можливість здійснювати поетапну оплату роботи. У нас гарне поєднання ціни та якості.
 • За допомогою оригінальної графіки Вашого проекту у Вас зросте можливість залучення додаткових клієнтів, підвищиться просування Ваших товарів і послуг на ринку.
 • Наша дизайн студія - художня, ми оформляємо візуалізацію таким чином, що на неї неможливо не звернути увагу.

Візуалізація інтер'єру відображає неповторний декор, меблі і навіть освітлення кімнати. Проект буде готовий точно в обумовлені терміни. Ми робимо акцент на якості роботи і вітаємо кожного клієнта незалежно від вартості замовлення. Ціна 3D рейдера доступна для кожного.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар