Вибираємо чохол акумулятор для iPhone 11 - огляд характеристик

Розряджена батарея смартфона не повинна стати кошмаром, і для того, щоб не дозволяти цьому стати постійною проблемою, потрібно купити чохол акумулятор для iPhone 11. З ним можна легко уникнути низького рівня заряду в батареї і захистити телефон.

Всі ми чудово розуміємо, що iPhone 11 здатний зробити життя простіше, організованіше, щоб було не складно справлятися з багатозадачністю. Але якщо у нього розряджена батарея, він не зможе допомагати нам працювати або відпочивати. Не дозволяйте трапитися розрядці мобільного гаджета, адже простіше купити чохол зарядку для iPhone 11, який не менш багатофункціональний, як і сам телефон.

Уникнути розрядки мобільного телефону допоможе чохол зарядка для iPhone

Основні характеристики чохла - батареї для iPhone 11

Перш ніж купувати аксесуар для свого мобільного, важливо знати, що він повинен мати ряд необхідних характеристик. Вони необхідні, щоб ви могли комфортно використовувати свій смартфон:

  • запас енергії дасть можливість отримати живлення для мобільного в будь-якому місці. Середньостатистичний акумулятор ємністю на 4000-5000 мАг забезпечує до 130% більше часу автономної роботи Айфон 11. Виходячи з цього і вибирайте кейс.
  • міцний корпус дозволить використовувати чохол з батареєю для Айфон 11 для захисту гаджета. Це одна з двох основних функцій, заради яких і купують даний аксесуар. Якщо ви використовуєте телефон для роботи, постійно на ньому граєте, займаєтеся інтернет-серфінгом, кейс з додатковою батареєю захистить смартфон від подряпин, зовнішніх пошкоджень, води.
  • розумна зарядка. Якщо ви заряджаєте iPhone 11 Pro Max, коли він знаходиться в кейсі, телефон буде заряджатися раніше. Як тільки пристрій повністю зарядиться, чохол почне заряджатися сам. До речі, рекомендується заряджати батарею за допомогою оригінального кабелю, що поставляється з телефоном, так як звичайні зарядні пристрої можуть викликати несправності.
  • м'яка підкладка з мікрофібри. Battery Case щільно прилягає до iPhone 11 і забезпечить збереження гаджета всередині кейса. Без неї є ризик того, що корпус телефону отримає потертості. Важлива і м'яка силіконова обробка зовні з покриттям від плям, не дозволить з'явитися неохайним слідам рук на поверхні кейса.
  • простота управління. Чохол з зарядкою на айфон 11 має один світлодіодний індикатор, або їх може бути чотири, який дозволяє бачити поточний стан зарядки при підключенні до джерела живлення. Датчики можуть мати різні кольори. Наприклад, жовтий індикатор означає, що пристрій заряджається, а зелений означає, що повністю заряджений. Погодьтеся, це дуже зручно в нашій повсякденності, з шаленим ритмом життя.
  • підтримка стандарту Qi. Бездротова зарядка для моделей гаджетів останніх поколінь сумісна і дуже важлива. У кейсі повинна бути сумісність при підключенні до роз'єму Lightning-USB-C для зарядки. А також можливість отримувати живлення без дротів. Кейс повинен підтримувати бездротову зарядку Qi, досить просто покласти чохол на сумісний бездротовий зарядний пристрій, щоб поповнити його запас живлення.

Якщо ви ніяк не можете вирішити, який купити чохол з акумулятором на Айфон 11, в інтернет-магазині вам допоможуть впоратися з цим питанням.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар