Види гаражних воріт і їх призначення

При виборі конструкції необхідно звернути увагу на дизайн, матеріал виготовлення і на виробника. Вартість гаражних воріт залежить від варіанту вироба, оформлення. Надійні і естетично привабливі вироби підйомного типу користуються великою популярністю у замовників.

Сучасні гаражні ворота затребувані при обладнанні промислових, приватних об'єктів. Механізм призначений для використання в складних кліматичних умовах. Функціональні пристрої відрізняються елегантним зовнішнім виглядом.

Гаражні ворота від світових виробників

Ворота на гараж забезпечують захист майданчика від зловмисників, допомагають захистити автомобіль від впливів факторів зовнішнього середовища. Конструкції відрізняються високою якістю, є міцними, надійними і довговічними в експлуатації. Компанії в Україні займаються продажем полотен в містах: Київ, Дніпро, Ужгород, Рівне та інших. В основі конструкції лежить полотно з горизонтально набраних сендвіч-панелей, воно пересувається вгору, вниз при закритті, по вертикально розташованим напрямним.

Різновиди

Вироби поділяються на такі варіанти:

  • Секційні підйомні - мають вертикальну систему відкривання, закривання. Вироби допомагають економії простору приміщення за рахунок розміщення конструкцій під дахом гаража. До одних з відмінних рис, що визначають зовнішній вигляд конструкції, можна віднести мінімальні обмеження за розмірами гаражного отвору, вільного простору майданчика. Вони забезпечують оптимальну герметичність, стійкість до різних атмосферних впливів;
  • Відкатні ворота з сендвіч-панелей - це звуко- і теплоізоляційні, універсальні пристрої. Їх можна встановлювати в гаражах, приміщеннях з похилими стелями, вони можуть відкриватися для проходження людей;
  • Підйомно-поворотні - виготовляються з дерева і сталі, є зручними у використанні, екологічно чистими;
  • Рулонні - виконані з алюмінієвого профілю, комплектуються електричним приводом, забезпечують зручність і комфорт під час експлуатації, не займають простір під стелею.

Ворота на гараж

Естетичний вигляд

Конструкції відрізняються гарним зовнішнім виглядом, стануть відмінним рішенням для огорожі гаража. У компанії в Запоріжжі можна вибрати підходящий варіант полотна, підібрати високоякісну автоматику. У прайс-листі можна подивитися вартість полотен. У компанії ви зможете купити гаражні ворота недорого. На сайті подано доступну широкий асортимент різноманітних конструкцій за прийнятною ціною.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар