Як вибрати приміщення під склад і виробництво

Необхідність купити склад, виробничі приміщення виникає у підприємців, які успішно ведуть комерційну діяльність. У процесі розширення потрібні додаткові площі для зберігання продукції, що випускається, нарощування потужностей підприємства.

Щоб грамотно вибрати, необхідно враховувати безліч чинників. А купити приміщення під склад можна на сайті агентства нерухомості.

Види нерухомості

Підбираючи об'єкт для покупки, слід враховувати, що склади підрозділяються на наступні групи:

  • А - будівля одноповерхова, розташована безпосередньо біля великого транспортного вузла.
  • А- - місце розташування споруд в промзонах.
  • У - капітальна будова з міцним фундаментом.
  • З - об'єкт виробничого призначення.
  • D - будови без особливих вимог.

Якщо необхідно купити складське приміщення в Одесі сучасного типу, то слід вибирати з групи А. Це окремо розташовані будівлі з розвиненою транспортною інфраструктурою. Висота стель від 10 м і вище, підлога рівна. Обладнані сигналізацією, вентиляцією і системами пожежогасіння, кондиціонування. Доступ облаштований автоматичними воротами, тепловими завісами. До будови підведені всі комунікаційні системи, включаючи лінії зв'язку, Інтернет. Такі ж параметри мають склади, проммайданчики групи А-, але місце розташування їх знаходиться за межами міста, в промзонах.

До групи В належать капітальні будови, в яких висота стель 6 і більше метрів. Перш ніж купити виробниче приміщення такого типу, необхідно переконатися в наявності всіх комунікацій. Споруди повинні мати систему пожежної сигналізації та гасіння загорянь. Обладнані опаленням і мають підведені лінії зв'язку. Поблизу або всередині будівлі повинні бути офісні кімнати. Група С - будови зі стелями від 4,5 м. Є система опалення. Категорія D серед складської, виробничої нерухомості найдешевша. На таких об'єктах відсутні навіть мінімальні вимоги логістики.

Приміщення для комерційної діяльності

Особливості покупки

В разі необхідності купити виробниче приміщення, підприємцю потрібен час на його пошук, огляд на предмет відповідності вимогам, що пред'являються. На підбір оптимального варіанту йдуть тижні, місяці. Вигідніше звернутися в ріелторську контору, де є велика база такої нерухомості. Співробітники агентства підберуть об'єкт відповідно до вимог клієнта.

При відсутності будівлі, необхідної замовнику, який хоче приміщення під склад купити для розвитку бізнесу, ріелтор виконає пошук відповідної споруди. Агент з нерухомості підбере нерухомість відповідно до вимог клієнта. Замовник отримає повідомлення від ріелтора і зможе оглянути споруду. При співпраці з ріелторським агентством клієнт отримує складське виробниче приміщення в найкоротші терміни.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар