Чохол - батарея для iPhone X допоможе в економії заряду

Немає нічого більш засмучуючого, ніж перемикання смартфона в режим енергозбереження, коли ви знаходитесь в центрі важливої розмови. Без підтримки неможливо обійтися. Адже чохол акумулятор для iPhone X буде завжди поруч і стане незамінним зарядним пристроєм, щоб ви могли залишатися протягом дня з зарядженим мобільним.

Але тим не менше більшість користувачів бажають знати, як заощадити заряд батареї свого смартфона. Адже нові моделі мають більше можливостей в плані відео, фото зйомки тощо.

Для початку найкраще оптимізувати настройки системи. Оскільки дисплей - один з найбільших споживачів енергії акумулятора, тому краще зменшіть яскравість. Звичайно чохол-батарея для iPhone X в плані енерго підтримки - оптимальний варіант, але і використовувати раціональніше живлення телефону буде не зайвим.

Далі краще вимкнути вібро режим. Це підходить для сповіщення про вхідні дзвінки або повідомлення в театрі, на зборах або в інших місцях, де необхідне мовчання. Вібрації насправді споживають більше енергії, ніж рінгтони.

Третє, затемніть свій екран, це зменшить енергоспоживання смартфона. Якщо екран яскраво світиться кожні кілька хвилин, коли ми перевіряємо наші електронні листи тощо, це в кінцевому підсумку призведе до втрати заряду батареї. Звичайно можна покладатися на свій аксесуар - чохол-зарядка для iPhone X врятує в разі нестачі енергії. Але не зайвим буде і регулювати яскравість до оптимального рівня для читання, зберігаючи при цьому час автономної роботи.

Відрегулюйте яскравість, щоб зменшити енергоспоживання смартфона

Скоротити час очікування екрана - ще одне корисне рішення в плані збільшення автономності гаджета. Це дасть можливість мінімізувати енергоспоживання смартфона на екрані. Скорочення часу очікування гарантує, що телефон не витрачатиме енергію, коли їм не користуються.

Незважаючи на те, що включення телефону споживає більше енергії, ніж розблокування, його відключення на пару годин може заощадити більше енергії акумулятора, ніж, коли він знаходиться в сплячому або неактивному режимі. Тому якщо немає можливість купити чохол з акумулятором для Айфон 10, то можна скористатися рекомендацією - просто відключити смартфон.

І тут цілком виправдано можна задатися питанням, чому потрібно турбуватися про рівень заряду батареї, якщо під рукою є корисний кейс. Просто справа в тому, що завжди не зайвим буде економити енергію, щоб раціонально використовувати не тільки ресурси, але і свої кошти. Якщо заглянете в інтернет-магазин, то там знайдете великий вибір різних аксесуарів для нових флагманів Apple.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар