Як вибрати записні книжки на подарунок

Записники представляють собою блокнот, як правило, невеликого формату. Область їх використання досить широка і різноманітна. При цьому блокнот-записник є найкращим варіантом для ведення щоденних записів і запису нових планів.

Також модні книги для записів стануть гарним подарунком, наприклад корпоративним.

Види записників

Моделей записників існує безліч. Вони можуть бути різних форматів - від невеликих блокнотів з листами розміром А7, до представницьких варіантів з форматом сторінок А4. Варіантів палітурки два - тверда і м'яка. Виконанана вона може бути і з приємного на дотик текстилю, і з щільного картону або екошкіри. А колірна гамма обкладинок майже безмежна - від класичних кольорів до оригінальних і яскравих принтів.

Записники в класичному і оригінальному дизайні

Розрізняються вони не тільки за зовнішнім виглядом, але і за змістом аркушів, які можуть бути:

  • Лінійними - відмінний варіант для ведення щоденних конспектів і складання планів;
  • В клітинку - підійдуть для тих, хто веде постійні розрахунки і регулярно будує графіки або створює таблиці;
  • В крапку - варіант для тих, хто віддає перевагу незвичайним і неординарним екземплярам;
  • Чистими - вибір творчих людей, яким подобається малювати і записувати свої думки у вільному форматі.

Для тих, хто любить порядок і чіткість, підійдуть моделі з датованими аркушами, які дозволяють контролювати свої плани.

Колір самих листів може бути білим, кремовим або чорним. Якщо вести записи за допомогою яскравих кольорових ручок, то можна створити індивідуальну книгу власних шедеврів.

Комплектація моделей

Деякі моделі мають додаткову комплектацію. Так, блокнот-записник може бути з ручкою, магнітною застібкою і замінним паперовим блокнотом. При цьому вартість таких наборів більш ніж прийнятна. На сайті можна замовити стильний і оригінальний блокнот навіть за 45 гривень.

Також блокноти можуть бути наділені і додатковою петлею для ручки і наклійками. Така комплектація не тільки спрощує користування записником, але і виглядає досить стильно.

Стильні записні книжки

Використання блокнотів

Область використання записників обширна. Вони стануть незамінним помічником як для студентів, так і для бізнесменів. В них не тільки зручно фіксувати конспекти і свої особисті плани, але і досить просто знайти потрібну сторінку - у багатьох моделях є закладка, яка спрощує пошук.

На сайті можна купити записну книжку в Києві всього в кілька кліків, обравши більш зручний спосіб доставки та оплати замовлення. Оберіть свою записну книжку вже зараз і оцініть високий рівень роботи співробітників магазину і виняткову якість товару, запропонованого на сайті!

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар