Характеристика інверторних генераторів

Інверторний генератор - прилад, який увібрав в себе кращі якості портативних електростанцій. Він дозволяє отримувати енергію автономно і при цьому не турбуватися про скачки напруги та інші технічні проблеми.

Щоб вибрати електростанцію, переходьте на сайт інтернет-магазину.

Інверторний генератор KÖNNER& SÖHNEN KS 1000i

Сфери застосування

Завдяки невеликому розміру такі прилади можна використовувати практично повсюдно. Інверторний генератор для будинку допоможе пережити чергове відключення світла. На дачі і в інших віддалених від міста місцях апарат часто стає єдиним джерелом енергії.

Особливо цінують інверторні електростанції любителі походів, риболовлі та полювання. Автономна установка дозволяє їм проводити час на природі з комфортом, про який раніше не доводилося навіть і мріяти. При цьому ціна підстанції цілком виправдовує якість її роботи.

Оскільки прилад працює на бензині, дістати для нього паливо не складає труднощів. А економічна витрата пального дозволяє знизити витрати на комунальні платежі.

Переваги

Хоча подібні прилади з'явилися на вітчизняному ринку не так давно, число бажаючих купити побутовий генератор зростає з кожним днем. Це пов'язано з наступними перевагами установки:

  • Економічність: використання власної невеликої електростанції дозволяє значно скоротити витрати на комунальні платежі.
  • Мобільність: невеликі розмір і вага дозволяють переміщувати установку туди, де вона є більш потрібна в конкретний момент.
  • Безшумність: цей показник вигідно відрізняє інверторну модель від усіх інших. Прилад практично не видає звуків і не заважає нормальному і комфортному життю.
  • Автономність: Вам більше не доведеться думати про проблеми міських мереж, відтепер світло завжди буде в квартирі або заміському будинку.
  • Універсальність: пристрій можна поставити вдома, винести на вулицю або відвезти в наметовий табір, на його ефективність це не вплине.

Інверторний генератор для дачі виробляє електрику найвищої якості. Підключені до нього побутові прилади або інструменти точно не зіпсуються від стрибка напруги або через збій в роботі підстанції.

Інверторний генератор Kipor IG2000 в кожусі

Інверторні генератори від надійних виробників

Якщо Вам потрібне автономне джерело енергії в місті Київ, підібрати підходящий варіант можна на сайті інтернет-магазину. Тут представлені інверторні моделі різної потужності і продуктивності, які підійдуть для використання і вдома, і в польових умовах.

Різні типи електростанцій виробляють енергію, достатню для підключення всіх необхідних пристроїв. Вартість установки при цьому порадує будь-якого покупця. Територія доставки - вся Україна.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар