У чому плюси пилососів з аквафільтром?

Повноцінне прибирання в будинку неможливо собі уявити без гарного пилососа, а багато сучасних моделей можуть похвалитися ще і додатковими елементами, які полегшують цей процес. Однією з найбільш «просунутих» функцій можна назвати аквафільтр, який дозволяє виконувати сухе і вологе прибирання, а також додатково очищувати повітря в приміщенні.

Далеко не всі пилососи з аквафільтром виконують цю функцію на «відмінно», тому при виборі цієї техніки необхідно добре вивчити всі «за» і «проти» придбання.

Принцип роботи аквафільтра

Як вже можна зробити висновки з назви, в подібних пристроях роль фільтра виконує резервуар з водою. Моделі різних виробників мають різну потужність, а також якість очищення повітря. Існує як мінімум три типи аквафільтраціі, кожен з яких має свої плюси і мінуси.

Будова пилососа з аквафільтром

Які види аквафільтраціі існують:

  1. Кальянний, при якому повітря потрапляє в резервуар з водою і проходить тільки над поверхнею. Частина пилу і тверді частинки осідають на дно, але фільтр не здатний утримати все, тому якість очистки не ідеальна.
  2. Душовий, принцип дії якого - розпорошення дрібних часточок води через спеціальні отвори. Зволожений пил збирається разом з іншим сміттям.
  3. Сепараторний, який пропускає усе вхідне повітря через фільтр, тому подібні пристрої здатні також виконувати очищення повітря.

Переваги різних моделей визначаються ступенем фільтрації, здатністю додатково очищати повітря від пилу і алергенів. Для більшості подібних пристроїв періодично виникає необхідність купувати випускні фільтри, від якості яких і залежить функція очищення повітря. Дорогі моделі здатні ефективно видалити пил і забруднення з поверхні м'яких меблів, а також виконувати ароматизацію повітря в приміщенні.

Пилососи з аквафільтром підходять для чищення м'яких меблів

Серед побутових пилососів з аквафільтром популярністю користуються моделі Зелмер, Самсунг, Вітек. Незважаючи на бюджетну вартість, вони відмінно впораються з проблемою прибирання невеликої квартири. Також плюсом можна вважати відносно невеликі габарити, низький рівень шуму при роботі і привабливий дизайн.

Моделі середньої цінової категорії можна знайти у представників Філіпс, Керхер і Томас (порівнювати комплектацію і функціональні параметри зручно в інтернет-магазинах). Ці пилососи з великим резервуаром для води, забезпечені додатковою можливістю застосування електрощітки (як правило, купується окремо), тому потужність всмоктування пилу можна збільшити. Подібні пристрої використовуються не тільки в побуті, але і служать для прибирання офісних приміщень, відрізняються громіздкими габаритами. Так, пилососи з аквафільтром компанії Краузер, мають резервуари до 10 літрів, тому в малогабаритній квартирі користуватися ними буде дещо проблематично.

Пилососи преміум-класу (Tecnovap, HYLA, Aura, Tecnoflex), а також Kirby і Rainbow, що відносно недавно з'явилися, претендують на звання кращих помічників, як для побутового, так і для промислового використання. Значний обсяг резервуара і високий ступінь очищення повітря дозволяє максимально очистити будь-які поверхні, а також відфільтрувати частинки пилу і алергенів.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар