Календарі спостереження за погодою

Команда проекту знайшла креативний спосіб розвитку спостережливості, природноъ цікавості і естетичного смаку у дітей! Ми пропонуємо Вашій увазі нашу нову розробку - календарі спостереження за погодою!

Переваги календарів спостереження за погодою

 • Яскравий дизайн, що привертає увагу;
 • Гарне оформлення;
 • Зрозумілі написи, зручний для читання шрифт;
 • Можуть виступати в якості прикраси класної кімнати;
 • Висока якість зображення. Можна використовувати для друку на великому форматі;
 • Наявність асортименту для вибору.

За задумом було розроблено 3 види календарів:

 1. Для спостереження за погодою на 2018 рік;
 2. Для відстеження змін сезонів;
 3. Універсальний варіант календаря для спостереження за погодою.

Приємною особливістю наших календарів є безкоштовне завантаження з нашого ресурсу! Тобто, компанія дарує свої розробки всім бажаючим!

Календар погоди

Вигоди і корисні навички, що здобуваються дітьми при роботі з календарями

 1. Спостережливість;
 2. Уважність;
 3. Дисциплінованість. Щоб щодня вносити зміни в календар, потрібно виробити навик дисциплінованості і задіяти силу волі;
 4. Розвиток естетичного смаку;
 5. Тренування пам'яті;
 6. Чуйне ставлення до навколишньої природи;
 7. Корисне проведення часу;
 8. Пробудження інтересу до навколишнього світу і природних явищ;
 9. Отримання нових знань. При заповненні календаря у дитини може виникнути безліч питань. Тамуючи спрагу знань, малюк буде стрімко розвиватися;
 10. Дбайливе ставлення до природи. Взаємодію з навколишньою дійсністю, проводячи більше часу на природі для вивчення погодних явищ, дитина стане більш чуйно і доброзичливо ставитися до оточуючих її речей.

Компанія завжди рада здивувати Вас своїми корисними розробками!

Якщо Ви хочете прищепити дітям інтерес і любов до навколишньої природи, то наші календарі стануть найкращим способом вирішити дане питання! Відчути себе юним дослідником - чудове відчуття, яке запам'ятається надовго!

Державна підсумкова атестація: МОН запропонувало зміни

Атестація є невід'ємною частиною контролю якості навчання в школах і інших закладах освітнього типу. Періодичний контроль знань показує, наскільки дієві фактичні методи навчання і чи потрібно проводити додаткові реформи. Компанія поділиться даними про зміни умов державної атестації в українських освітніх закладах.

Державна атестація: чого очікувати?

За правилами, встановленими Міністерством освіти і науки України, державна атестація проводиться в 4, 9 та 11 класах. Здача української мови вважається обов'язковою для всіх учнів.

Атестація в навчальних закладах

Повністю ознайомитися з інформацією можна за допомогою вивчення проекту наказу: «Про затвердження порядку проведення державної підсумкової атестації». Компанія висвітлює лише основні тези даного нововведення.

Хочеться відзначити, що від результатів державної атестації буде залежати майбутнє студентів. Якщо буде набрано мінімальний бал, то з деякими з учнів доведеться попрощатися. Для учнів 4 класів мета проведення атестації буде трохи інша. На підставі отриманих результатів буде робитися висновок про якість отриманої освіти і вживатися відповідні заходи щодо поліпшення останнього.

Навіщо потрібна державна атестація?

Щоб проводити реформи, потрібно знати реальний рівень освіти в навчальних закладах. Якщо дані будуть фальсифікувати, прогресу в освітній системі можна не очікувати. Компанія схвалює подібні методи контролю якості знань. Якщо дивитися на ситуацію з боку - це позитивний досвід для учнів, який дозволить дізнатися свої слабкі місця і ретельно підготуватися до іспитів.

З боку держави твереза оцінка успіхів освітньої системи допоможе визначити слабкі місця і знайти шляхи вирішення проблемних моментів. Тільки представляючи картину освітньої системи України без прикрас, можна зробити вірні висновки і внести значні поліпшення. Компанія в свою чергу буде висвітлювати це питання в міру розвитку подій.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар