Сервіс прийому платежів

Прийом платежів на сайті необхідний всім продавцям, які займаються електронною торгівлею, і не важливо, новачок ви в цій справі або вже усталений бізнесмен.

Визначитися з тим, який сервіс прийому платежів підключити до вашої торговому майданчику або інтернет магазину часом буває складно. Для початку потрібно визначити, як-якого посадовця ви плануєте приймати оплату: фізичної або юридичної, і, відповідно вибирати той сервіс, який пропонує необхідний для вас вид співпраці. Потрібно дізнатися, чи надає агрегатор можливість оплати тими способами, які є кращими для ваших клієнтів, а також які є можливі варіанти виведення грошових коштів. Важливим є також швидкість і зручність підключення, зрозумілий і простий інтерфейс, наявність технічної підтримки і безпеку фінансових операцій.

Сервіс прийому платежів « Інтеркаса » є надійним і зручним механізмом, який допомагає організувати надходження грошових коштів на рахунок продавця, тим самим полегшуючи продаж товарів і послуг через Інтернет. Для початку роботи вам доведеться зареєструватися та встановити модуль оплати від « Interkassa » на ваш сайт. Після цього ви можете починати приймати оплату такими популярними способами, як: карти Visa і MasterCard, термінали, електронні гроші, інтернет-банкінг і т.д. Таким чином, вам не потрібно буде підключати кожен з платіжних інструментів окремо, і укладати багато угод з різними компаніями.

« Інтеркаса » приймає платежі на розрахунковий рахунок за будь-які послуги, пропонує вигідні умови співпраці, гарантує безпеку платежів, працює як з фізичними, так і з юридичними особами, а також надає повне ІТ-супровід.

Сервіс прийому платежів « Interkassa » легко підключається до різних онлайн магазинах і торгових майданчиків, які функціонують на базі популярних CMS: Opencart, Drupal, PrestaShop, Joomla, HostCMS, UMI.CMS, cs.cart, Magento, Simpla і ін.

На офіційному сайті компанії є можливість в режимі-онлайн безкоштовно і без реєстрації протестувати сервіс і здійснити демоплатеж. Це є корисною опцією, особливо для новачком електронного бізнесу.

« Interkassa » є перевіреною часом платіжною системою, до якої підключено величезна кількість інтернет магазинів і яка має безліч позитивних відгуків про свою роботу.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар