Як захистити свій смартфон від пошкоджень

Навіть саме дбайливе носіння і використання смартфона не гарантує його повну безпеку, адже застрахувати гаджети від падінь просто неможливо. Точно так же не можна повністю убезпечити смартфон від появи прикрих подряпин від гострих кінців ключів, металевих монет і жетонів, та й будь-яких предметів в сумці.

Проте, існує як мінімум кілька варіантів захисту, яка дозволить знизити ризики ушкоджень, звівши їх практично до нуля.

Засоби активного захисту

1. Силіконові або гумові чохли для Galaxy S8 Плюс або будь-якого іншого смартфона можуть грати роль своєрідного « бампера » (До речі, дані моделі часто називають саме бамперами) – вони здатні захищати кути і бічні поверхні телефону від пошкоджень при падінні з невеликої висоти.

Силіконові або гумові чохли для Galaxy S8 Plus

До речі, такі аксесуари випускаються у величезній кількості кольором і форм-факторів, і кожен власник модного гаджета зможе вибрати ідеальний варіант для себе.

2. Для того щоб виключити можливість появи тріщин або навіть подряпин на фронтальній частині слід використовувати захисне скло для Samsung Galaxy s8 plus. Як і у випадку з іншими смартфонами, це укріплення пластини з прозорого пластика товщиною всього 0,3 мм. Вони дуже міцні, і тому штатний скло залишається незмінно рівним, без найменших дефектів.

Чохли для Galaxy S8 Plus

3. Силіконові моделі чохлів додатково захищають задню кришку гаджета, яка в деяких дешевих версіях смартфонів виготовляється з м'якого пластику, а не з металу.

4. Дешевшим, але не менш дієвим варіантом забезпечення безпеки дисплея смартфона, є захисна плівка на Galaxy s8 plus, яка виробляється з тонкого прозорого силікону, і за вартістю зазвичай виграє у пластикових захисних стекол в 3-4 рази.

5. Шкіряні чохли-книжки на Samsung Galaxy s8 plus або інші телефони об'єднують в собі всі названі варіанти захисту, але деколи не так зручні.

Поради для пасивного захисту

В якості рекомендацій щодо захисту смартфона від пошкоджень, можна згадати необхідність берегти його від падінь, особливо якщо смартфон лежить в сумці або кишені.

Вкрай небажано носити телефон разом з ключами, брелоками, навушниками, монетами та іншими твердими предметами.

Без об'єктивної необхідності смартфон краще не брати в туалет або ванну – згодом волога може зіпсувати мікросхеми, ну а падіння в воду і зовсім може вивести гаджет з ладу. На пляж його теж не слід брати, адже пісок має шкідливий властивість забиратися в усі щілини і отвори.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар