Смарт-годинник - функціональна новинка в світі електроніки

Сучасний світ електронних пристроїв не стоїть на місці, він постійно розвивається, зачіпаючи все нові і нові галузі приладобудування. Не стало винятком і виробництво наручних годинників, які завдяки активному вдосконалення мікропроцесорної техніки, можуть не тільки показувати поточний час, а й виконувати функції смартфонів і комунікаторів.

Класифікація пристроїв

Смарт-годинники представляють собою електронний прилад, який має форму наручних годинників, який може бути підключений до мобільними пристроями. Смарт-годинники поділяються на такі види:

 • розумні годинник;
 • фітнес-годинник;
 • годинник-телефон.

  На відміну від недорогих моделей, що мають мінімум необхідних можливостей, іміджеві пристрої можуть оснащуватися камерою, простими іграми, аудіоплеєром, барометром, компасом і багатьма іншими функціями.

  Смарт-годинник

  Як правильно підібрати смарт-годинник?

  Вибір гаджета залежить від пропонованих до нього вимог і функціонального призначення. Якщо годинник призначений для активного відпочинку і занять спортом, слід віддати перевагу розумним або фітнес-годинах. У даних пристроях передбачена можливість вимірювання температури тіла, підрахунку витрачених калорій, крім цього, вбудований датчик серцевого ритму, барометр, електронний компас, GPS. Деякі моделі сумісні з мобільними телефонами і планшетами.

  Для тих, хто планує використовувати гаджет як додатковий засіб зв'язку, слід звернути увагу на годинник-телефон. Дані пристосування мають слот для SIM-карти, що дає можливість здійснювати дзвінки і відправляти SMS / MMS повідомлення. ще пристрої підтримують протокол зв'язку Bluetooth, GPS, 3G і Wi-Fi. Дитячі годинники оснащуються GPS трекером, завдяки якому можна відстежити місце перебування дитини. Пристосування мають вбудований процесор з певною частотою і обсягом оперативної пам'яті.

  Розумний годинник

  Дизайн і матеріал виконання

  Дизайн розумних годин може бути виконаний в класичному або спортивному стилі. Для поціновувачів класики електронні пристрої виготовляються в металевому корпусі, мають сенсорний дисплей у вигляді стрілочної індикації часу з можливістю перемикання різних функцій. Спортивні варіанти виробляються з полімерних матеріалів, стійких до механічного впливу, оснащені електронним циферблатом.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар